2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben dolap almayı düşünmüyorum yemek takımlarım gumuslukte zaten konsolun içini boşaltıp eşyalarını oraya koymayı düşündüm ama bakalım.cunku salonum aşırı kalabalık.ilerde ihtiyaç olunca alırım
Aynen tabi ihtiyacın yoksa boşuna alma eşya en güzellli nasıl rahatsa , bende kalabalığı sevmem

E Ekbl56 kız sizin hangi hastanelere gidiyosunuz benim hastame doğum 6 bin tl 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Benim hastane değil özel bir muayenehane 😊Liv e sordum 10.500 dedi .ümit korucuoglu vardı o daha pahalıdır.Su an Ankara 'da Başak Hocaya gidiyorum .Tavsiye üzerine gitmiştim. Çok memnunum .

Aynen tabi ihtiyacın yoksa boşuna alma eşya en güzellli nasıl rahatsa , bende kalabalığı sevmem
Sorma canım ya evlenince herşey olsun istedim konsoldu masaydı gümüşlük tv ünitesi salonda adım atacak yer kalmadı.
Bu arada sen naptın gittin mi kontrole?tadilattaydi bizim doktorun olduğu kat.ben memnun kaldım simdilik

Yani en fazla o bende 6bin😀, o bu derken en kötü belki 8 gider diyorum yarın gidicem muhasebeyle konuşucam, estra ücret nelerdir diye. Okadar , 15 bin tl ler sanırım lüks olan hastaneler
Ben 15 bine anlasmadim tabi ama 6 7 ye de anlasmadım .Zam gelince bu fiyat olur dediler .Ben Kasım ayında aldım bu paketi .Ben biraz pimpirikliyim galiba bu konuda .Bir de ilk başta dış gebelik falan deyince korktum açıkçası.

Merhaba kızlar benim de kızım olacak inşallah.ikili taramada erkek olma ihtimali yüksek demişlerdi ama cumartesi günkü kontrolde kız dediler. ilk bebeğimiz olacak çok heyecanlıyız,henüz alışverişe başlamadım ama ebebek indirimlerini takip edip büyük parçaları almak istiyorum

E bebekten biraz bısıler aldım.
Bu çoraplar yumuşacık
Bilekleri hic sıkmıyor

Eklentiler

• Screenshot_20220131-230552_ebebek.jpg
    Screenshot_20220131-230552_ebebek.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_20220131-230541_ebebek.jpg
    Screenshot_20220131-230541_ebebek.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 65
Sorma canım ya evlenince herşey olsun istedim konsoldu masaydı gümüşlük tv ünitesi salonda adım atacak yer kalmadı.
Bu arada sen naptın gittin mi kontrole?tadilattaydi bizim doktorun olduğu kat.ben memnun kaldım simdilik
Aynen gidicem yarın, sen kim kim gittin, ben yarın eşim haricinde annemle kardşeimide sokmaya çalışıcam alırsa😂😂

Ben 15 bine anlasmadim tabi ama 6 7 ye de anlasmadım .Zam gelince bu fiyat olur dediler .Ben Kasım ayında aldım bu paketi .Ben biraz pimpirikliyim galiba bu konuda .Bir de ilk başta dış gebelik falan deyince korktum açıkçası.
Hee olabilir doğru, ben yeni yıl fiyatını daha yeni aldım inşallah doğuma kadar değişmez.
15de çok muş cidden, ama bebişim büyüdü artık korkma😍😍

E Ekbl56 kız sizin hangi hastanelere gidiyosunuz benim hastame doğum 6 bin tl 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Benim baktığım İst Anadolu yakası özel muayenehanelerde doktora ayrı hastaneye ayrı para verildiği için fiyatlar uçuyor. Aslında Medical Park ölçeğinde hastanelerde sanırım 8 9 ben olur. Gerçi ondan da emin değilim. İstanbul'da bayağı yüksek fiyatlar. Ki ben daha doktorumu bulamadım. Özel muayenehane olunca fiyatlar çok yüksek. Hastanelerdeki doktorların da doğal doğuma ne derece sıcak baktığını bilmediğim için şuan hala araştırıyorum. Can sıkıcı bir süreç.

Naptın kiz öyle cümbür cemaat😄eşimle ben gittik sadece ama sizi de alırlar bence çünkü öyle kati kuralları yok gibi hastanenin,bi şansını dene bakalim
Aradımda dediler çiğdem hocaya sorun o alırsa sorun yok, oda alır dediler😂😂 inşallah merak ediyolar bende 1 kereliğine götürmek istedim😂😂 ya kapıda kalıcaklar yaa gircekler bakalım😂

Benim baktığım İst Anadolu yakası özel muayenehanelerde doktora ayrı hastaneye ayrı para verildiği için fiyatlar uçuyor. Aslında Medical Park ölçeğinde hastanelerde sanırım 8 9 ben olur. Gerçi ondan da emin değilim. İstanbul'da bayağı yüksek fiyatlar. Ki ben daha doktorumu bulamadım. Özel muayenehane olunca fiyatlar çok yüksek. Hastanelerdeki doktorların da doğal doğuma ne derece sıcak baktığını bilmediğim için şuan hala araştırıyorum. Can sıkıcı bir süreç.
Cidden öyle yaaaa illa normal bulursun bence 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Sizin hangi hastane? 6bin falan iyi bayağı
Ben avrupa yakasında avrasya hastamesine gidiyorum, burdada çoğu hastane fiyatları bu araştırdım baya en ucuzu benim hastame sanırım 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ama extra fiyat çıkartırlarmı bilemiyorum

X