2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
canım sanki kız gibi erkek olsa yumurtalıkları ve pipisi baya belirgin olurdu benim ikincide erkek olduğu için o görüntüye fazlasıyla aşinayım ..
Bende öyle hissediyorum ya dediğin gibi erkek olanların az çok belli ediyor kendini ne bilim doktorda emin olamayinca muallakda kaldım hep hayırlısı olsun inşallah

Dogru canim ismi degistim :) 80 di fiyat ama 160 yada 180 olmus yilbasindan sonra tam emin degilim fiyata ama ara sor bir bencede arkdsm her gittiginde renkli bakiyor dr anadolu yakasndan olmasam bir ay da oraya gidip muayene olurdum sirf renkli icin :))

O da yalan desene yok ben bu gidişle doğumda öğrencem
Benim 2013 te lazer epilasyonum bitmişti. Tek bir kıl bile yoktu vücudumda. Şimdi kollarım bacaklarım göbeğim tüylenmiş. Tam kıl da değil. Böyle ışık tutunca parlayan ince tüylerden. Tüylenme de erkek belirtisiymiş. Bir dikkat et sende nasıl?

Kızlar bu ikili testte fbhcg 50 üstü ise kız altı ise erkek diye bir şehir efsanesi var tuttu mu sizlerde merak ettim ben kızlarınkini hatırlamıyorum kaçtı. Nub fotosu bile olmayınca kaldım bunlara
Benimki kızımda tuttu bunda tutmadı. Fbchg 53. Erkek dedi. Bir de bebek sürekli sol tarafimdaydi o da tutmadı. Çok cirkinlestim. Kız da öyle olurmus. O da tutmadi. Ben de acaba diyorum Dr yanlış mı gördü

Bende arayıp fiyat sormusdum bana 180 demişlerdi ama ssksız fiyat sormusdum hiç hatirlamiyorum yılbaşından öncemiydi.ssk olmayınca daha yüksek söylüyorlar insafsizlar

Evet buna katılıyorum. Benim normalde cok hizli cikar .lazere de gittim .bazi yerler kaldi .ben de ipl cihazi aldım. 3 ay kullanmadım hamileyim diye .yine de çok çıkmadı. Doktor kız dedi bana .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…