2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
2 gunde önden gidiyor
Ama takvimi hic ellemedim. Doktor her gittiğimde 2 gün fazladan söylüyor cunku günü.

Sanki 2 gün fazla yazınca zaman daha hızlı gececekmıs gibi geliyor 😂😂
Bakalım benimde 6 gündü değiştimi merak ediyom😀
Ayyy boşver geçsin hemencikkkk zamanlar sen öndesin bizden, yarılalın gebeliği az kaldı😀😀

Gunaydin sabah kahvaltida brbunya ve pilav jstedi canim yesem sorun olurmu 😂😂
Ne sorun olucak 😀😀 azar azar ye, ben haftaya doktora gidicem bebeği görmeye, kilı aldığımı düşünüyorum oyuzden bu hafta birwz daha afif şeyler yiyiorumki bi kaç kilo veriyim😂😂 yada en azından bu ay almıyım😂

Yok valla bu bebiş kahve seviyor. Dün de kahve içerken kıpırdadı bugün de 😂

Dün akşamüstü çikolata yedim hissetmedim şimdi kahve molası verdim yine tekme attı 😂😂
Ayyy gercekten hissettin mi 😂 ya dün benimde bişeyler oldu ama ilk oldugu için anlam veremedim ama ilk defa böyle mideme sanki tekme gibi iki defa bişey oldu acaba gercekten bebiş miydi 🤔😂

Ne sorun olucak 😀😀 azar azar ye, ben haftaya doktora gidicem bebeği görmeye, kilı aldığımı düşünüyorum oyuzden bu hafta birwz daha afif şeyler yiyiorumki bi kaç kilo veriyim😂😂 yada en azından bu ay almıyım😂
😂😂😂 Sabah sabah barbunya yemek guzel olcak 😂😂 bgerci insalar oglen yemegi yicek 😂😂

2 gunde önden gidiyor
Ama takvimi hic ellemedim. Doktor her gittiğimde 2 gün fazladan söylüyor cunku günü.

Sanki 2 gün fazla yazınca zaman daha hızlı gececekmıs gibi geliyor 😂😂
Doktor 2 gün önde 3 gün geride vs dediğinde değiştiremek gerekiyor zaten.
Ben onu sormuştum doktor anne karnındaki gelişimini beslenmesini büyümesini takip ediyoruz bununla seni yanıltmasın dedi.

Kızlar cinsiyet için dr a gitmek ayıp olurmu acaba? Özele gidiyorm kontrol süresi içindeyim çok merak ediyorum göstermedi enson birdaha gitsem bakarmısınız birdaha diye sorsam azar yermiyim sizce 🤭

Doktorun tepkisini bilmem de ben zararlı diye bu kadar sık girmek istemem ☺️
Kontrol süremde gitmiştim bir hafta önce ultrasona girdim zararlı diye teklif etmedim..

X