2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
tamamen tayin sebebiyle aklımızda dahi yokken nasip oldu. Güzel şehir imkanlarını daha tam tespit edemedim. Zaman zaman zorlanıyoruz ama yaşanılası

Kayınvalidemin memleketi. Ben çok sevdim her sene gidiyoruz. İnşallah yaşamak da kısmet olur çok özel ve güzel bir şehir Çanakkale

18 aylıkken doktora götürmüştüm emzir iki yaşını tamamla dedi. İçimden dedim kolaysa sen tamamla. 22. ayda dedim yeter süt bitti

Bir yaşına kadar haftanın 5 günü eve gittim geldim. Öğleden önce ve sonra işyerinde sağdım
Şimdi diyorum nasıl sıkılmadım acaba bu seferberlikten. Analık işte

Makineye alışıyor insan bir zaman sonra dimi. Zaten meme de terbiye oluyor düzenli sağınca acımıyor sağarken. Ben dayanabildikçe seviyeyi arttırıyodum mazoşist gibi

Banada yaklaşımları hiç hoşuma gitmedi laboratuvar kan cihazda işleniyor dedi pazartesiyi bekleyin diyor yani bu kadar zor ne olabilir ne cihazmış haftalar aldı yarın tekrar arayıp bende para iadesi isticem arızalı cihazda duran kanlar ne kadar sağlıklı olacak bir yanıt versinler

Çok teşekkür ederim umarım herşey yolunda gider sağlıklı bir doğum yaşarım herkes için aynı şekilde dileklerim

27 ay emzirdim oğlumu 18 ay da düzenli sagdim sütüm okadar çoktu ki sagmazsam mastır oluyordum sürekli sağan biri için manuel eziyet ben 2 pompa eskittim
Şimdi de arkadaşım da varmış o vercek çiftli elektrikliymis
Lazım olur mu yine okadar çok sütüm olur mu bilmem ama bı masraftan kurtuldum diye sevindim pahalı çünkü pompalar da

Benim hiç öyle çok olmadı. En fazla 100cc sağmışımdır. Çoğu da 100 ü bulmazdı. Ona rağmen dışardaysam ve zamanında emziremezsem kanallarım şişerdi
Çok pahalı gerçekten. Kullanmayan birinden bulsam sevinirdim

Kızlar sütü az olanlar daha önce yada göğüsleri küçük olanlar..ben ilk gebeikte sütüm azdı Allah'ım bebekte tutmadı.manuelle sağmak kadar zor bişey yok gece emmeyince göğsüm ağrırdı.uykulu uykulu tam eziyet bu sefer alırsam elektrikli alcam çünkü ikiz ya daha çok sağlam gerekir çoğalması için..eğer uygun sitelerde indirime denk gelirseniz bize söyleyin bizde alalım

Canım benim de göğüslerim küçüktür. Ama kesinlikle sütün memenin boyutla alakası yok.
5 ay hem sağdım hem emzırdım.
27 ay ise emzirdim kızımı.

Dolu göğüs boşaltıldığı zaman tekrar dolar. Ne kadar boşaltılırsa o kadar dolar
O yüzden sağma makinesi aldım ki göğüslerim hep boş olsun ve yeni sütler gelsın diye.

Benim göğüslerim şuann 100lük taksam olur biterim ozman

Banada haber verirsin canım iadeyi kabul etmediler bakalım sonucumuz çıkmazsa bende farklı dilden konuçacağım.. zaten çok şikayet var firma hakkında maalesef

Korona olan kızlar takviye gıdalar dışında kan sulandirici kullandiniz mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…