2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Ben aslında özellikle araştırma hastanesinde olsun diye gitmiyorum. Kimse yönlendirmedi. Akrabam o hastanenin bünyesinde çalışıyor. Ondan faydalanmak istiyorum.

Gittiğim özel hastaneye fiyat sordum 680₺ dedi detaylı ultrason için. Şahsen verecek o kadar param var da yok
Devlet hastanesine de gidebilirim sonuçta bakacakları aynı şey. 6 yıl önce gaza gelip özel klinikteki perinatoloğa 350₺ vermiştim

Daha özelden doğumla ilgili bilgi almadım. Allah bilir ona ne diyecekler. Bu üniversite hastanesindeki doktoru seversem orada doğururum belki

bence de kaybederler

Gebeligim boyunca ilk kez çıkardım kızlar.. imom omega içmiştim ondan mı oldu hastayım ondan mı bilmiyorum elim ayağım buz kesti lavaboya gittim bi de üstüne ishal olmuşum rabbim evladımı korusun
Muz nar leblebi ve haşlanmış patates ye ve bol su tabiki. Vitamini de yatmadan iç olmazsa

Hayret ya çok sinirlendim şimdi gerçekten Bize ne ya arıza olma ihtimaline karşı önlem alsınlar parayI anında almayı biliyorlar ama
Sende bir sor istersen 6 ya kadar açık ben çok tartıştım ki yani normalinde böyle şeylere ılımlı yaklaşırım bana ilk görüştüğüm bayan sadece uzun sürebilir dedi ki bugün 10 iş günü en geç çıkacağı tarih. Sonra içime sinmedi birşey daha sormak için tekrar aradım laboratuvarı bu sefer farklı birisi açtı ve makine arıza yaptı yeni yapıldı vesayre dedi. E şimdi bizim kanlar orada nekadar sağlıklı çalışılacak acaba? 4 bin tl alırken iyidi. İki güne sonuç alamazsam para iadesi istiyeceğimi söyledim onu da kabul etmiyorlar. Hamile hamile uğraşacağız görünen

Manuel fikrine açığım. Ben ilkinde makine kullanırken manuel kullanlar can yakıyor diyorlardı. Kullanışlıysa manuel alırım. Zaten evdeyken zaman problemim olmayacak pek..
ben manueli hiç tavsiye etmem elinle sürekli pompalamak zorundasın yani şimdi belki daha iyileri çıkmıştır ben 13 sene önce en iyisini almıştım yinede elektriklinin yanında solda sıfır kalır .. şöyle düşün elinde çamaşır yıkamakmı otomatik makine de yıkamakmı ?? örnek saçmamı oldu bilemedim ama gerçekten elektriklinin 5 dakikada çektiği sütü asla yarım saatte sağamazsın parana yazık hiç alma daha iyi derim canım..

Mochi benim de aklımda. Görmüştüm reklamını. Araştıracağım

İşte ben elektrikli kullanırken manuel alanlar çok canımı acıttı yorucu falan diyorlardı. Onlar kalmış aklımda o zamandan.
Bir de buraya sorup fikir alayım dedim. Mochi yi de merak ettim dur bakalım

elma sirkesi ve suyu aynı yarı yarıya koyup yıkayabilirsin kaşıntı için dr bana böyle söylemişti
Sürekli devam ettiremedim onu sirkeyi az koyuyordum yoksa cok yakıyor sanki. Olmadı tekrar ona başlıyım bu sefer daha istikrarlı şekilde tabi. Tesekkurler

Kızlar başım çok ağrıyor dayanılacak gibi değil evde sadece minoset var sizce içmelimiyim
evet zaten minoset ve parolden başka bir ağrı kesici verilmiyor hamilelere diye biliyorum.. sadece tek taraflı migren gibi ağrıyorsa bir pamuğa biraz karabiber koyun başka bir pamukla örtün bolca kolonya dökün ve ağrıyan tarafa koyun biber sürmüş gibi yakabilir ama kesin çözümdür karanlık ve sessiz bir odada dinlenin aynı zamanda pamuk kurudukça kolonya ile ıslatabilirsiniz.. kocakarı ilacı gibi gelebilir ama benim migrenimi neredeyse tamamen geçiren formül bu çok fayda görürsünüz

Içimizde canakkaleden hamişler var mı? Çanakkaleye taşinalı 1 yıl oldu çok bilmiyorum biraz araştırdım ama doktor vs tavsiyesi istiyorum mümkünse ben çomü hastanesine gidiyorum servet beye ama servet bey çok ketum konuşmuyorum sormadan söylemiyor güveniyorum aslında ama başka anneler ne yapıyor merak ettim. Burda varsa canakkaleden yazarsan sevinirim

Gebeligim boyunca ilk kez çıkardım kızlar.. imom omega içmiştim ondan mı oldu hastayım ondan mı bilmiyorum elim ayağım buz kesti lavaboya gittim bi de üstüne ishal olmuşum rabbim evladımı korusun
Hastasın ya biraz onun da etkisi olmuştur. I mom yutunca tadını aldın mı miğdeni bulandırdı? Ben bol suyla içiyorum hiç tadı gelmeden yutuyorum. Daha öyle bir etkisi olmadı. Ama hastalığından kaynaklı olabilir kusma. Geçen hafta eti form yedim iş yerimde. Çekmecede açık duruyordu. Tadı biraz garip geldi ama çok canım istedi yedim . Son çıktı eve giderken bir mide bulantısı çok fena oldum. Eve zor vardım. Ne yediysem hepsi çıktı. Sanırım baydır açık kalmış bisküvi.

Ahh Çanakkale orada yaşamıyorum ama çok isterdim

Katılıyorum evde bile olsam hiç uğraşamam. Elektirikliyi tutuyorduum gögüse diğer elimle de bir taraftan bilgisayardan işlerimi hallediyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…