2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben battaniye müslin örtü yeni doğan zıbınlarını bir iki takım tulum ve bir takımda hastane çıkışı aldım cinsiyet henüz belli değil unisex renkler aldım. İlerleyen zamanlarda inşallah cinsiyete görede alacağım biraz. Temmuz bebeği olacağı için kıyafetlerini büyük aldım doğunca giydirebileceğimi zannetmiyorum çünkü yaşadığımız yer aşırı sıcak olur temmuzda

Canim bak işte onu yaparsan yanlış olur. Canin istemese bile kendini zorlayıp yiyeceksin. Hem kendi bunyeni toparlamak için hem bebek için.

Benimde cildim cok kurudu. Aynen seninki gibi. Ellerim cok kotu oldu. Senin aldigin krem iyi geldimi canim?

Avent tek başlı elektrikli almıştım ılkınde
Çok memnun kaldım
Onu kullanıcam

Ben 2 oğlandan sonra kız olursa pembe görmek isterim evde ama bu mesela bu takımı da beğendim yani öyle renk ayrımım yoktur. Oğlanlara da her rengi giydirdim ama pembeye ağırlık veririm kız olursa büyük oğlumun da en sevdiği renk pembe
Anaokulu için pembe terlik almıştık arkadaşları yadırgamış yoksa benim oğlum bilmez öyle şeyleri

Eklentiler

• 2772A7B7-0A01-4470-A442-584F7810D6C2.png
    390,6 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…