2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba Hazır bebek arabaları konuşulurken ne marka ne tarz bisey tercih ediyorsunuz. Travel sistem pusetli mi yoksa kabin tpi mi ya da bilinmesi dikkat edilmesi gereken özellikler var mı
Travel sistem Pusetli olanlar çok kullanışlı. Ama biluyuk yer kaplıyor. Oğlumda kullanırken arabamız küçüktü. Bagajın yarısını kapliyordu. Ama çok ekmeğini yedim 😂 pusetini 6-7 ay kullandım. Diğer kısmını ilk fogdugundan beri kullandım. Bir yere gidince yatak gibi. Büyüyünce arabaya çevirerek. Aldığım en faydalı malzemelerden biri.

Kizlar ya grip sizce bebeğe zarar verir mi bi de çok Kuru öksürük başladı bende öksürdukce kasigima baskı oluyor yürürken elimle alttan tutuyorum kasığım düşecek gibi sanki öksürmek zararlı midir ?

Hamileliğin ilk haftalarında yazmıştım deli gibi öksürüyorum uyuyamıyorum diye. Bir çok kişi de geçirdi. Hiçbir şey olmadı merak etme. O gayet korunaklı bir yerde..

Az önce test yaptım canım Covid değilim neyse ki. Bir geliyor bir gidiyor, sanki gelince hafif mide bulantısı da yapıyor, ki ben bu güne kadar bir kere bile kusmadım 😕 İnşallah giderek azalır.
Evet canım ara ara gidiyor geliyor ama şiddeti azaldı bence gidecek bir kaç aya tamamen

Evet bende çok beğendim görünce hem kaliteli hem uygun. Eğer şubatta 700 civarına düşerse alabilirim bende. Sepet beşik al koy zor oluyir bu çok mantıklı. Bende tasinacagim ama illa odada yer olur buna😶😶
Evet evet bende takipteyim tipi ve görüntüsü de şahane, kullanımıda öyle. Bende almayı planlıyorum

Merhaba Hazır bebek arabaları konuşulurken ne marka ne tarz bisey tercih ediyorsunuz. Travel sistem pusetli mi yoksa kabin tpi mi ya da bilinmesi dikkat edilmesi gereken özellikler var mı
Bende ikiside var 10 aya kadar travel sistemi sonra kabin boya geçtim travel agır oluyor bende minyon bir bayanım cok zorladı kabine geçtim şükrettim bagajda az yer kaplıyor ama ilk başlarda da travel daha güvenilir kabinin tekerleği küçük tasa falan takılınca sarsıyor baya önce travel al sonra duruma göre bakarsın

Benim yerim belli ya yatak odası ya salon ve beraber yatcaz bebişle yaşına kadar diğerlerinin park yatağı vardı hiç yatırmadım kıyamıyorum eşim de sorun etmez soğukluk girmiyor aramıza çok şükür zaten sıkıntılıyız ikimizde iki kişi yatmayı hiç sevmiyoruz gece ikimizden biri kalkıp salona gidiyor😂😂😂
Ama ne zamana kadar koynunda yaptıracaksın ki, yani benim kızım 4e girecek hala bazada tek başına yaramaz yüksek gelir ona.
En az 3 yaşına kadar onu yatıracağın bir şeye ihtiyacın olacak. İlk günler iyi hoş insan koynundan ayıramıyor ama sonrasında bir düzen onuda mutlu eder bence.
Bir de ben çocukla rahat uyuyamıyorum. Yani o nefes alırken bile benim uykum hafifliyor derin yatamıyorum onun ayrı olması benim uyku kalitem ve onun uykusu içinde mühim bende onu uyandırabilirim aynı şekilde 🤭

Evet onu okumustzm simdi geldi aklima takma kafaya son kontrolumde banada ultrasonla bakmadi. Cati muayenesi yapti heralde parmagini soktu karistirdi bi🤣🤣🤣

Diger terminin ne zaman
Tam bir ay sonraya verdi canım . 24.02 de. O zaman tam 4 ay bitmiş 5 aya girmiş olacak. İnsaflı davranıp cinsiyeti söyler mi bakalım 🤷‍♀️

Kizlar ya grip sizce bebeğe zarar verir mi bi de çok Kuru öksürük başladı bende öksürdukce kasigima baskı oluyor yürürken elimle alttan tutuyorum kasığım düşecek gibi sanki öksürmek zararlı midir ?
Canım prednol diye bir hap var. Öksürüğe çok iyi geliyor. Ama hangi grupta emin değilim. Bir doktoruna sor, uygun görürse onu kullan. İki günde öksürüğü kesiyor.

Canım prednol diye bir hap var. Öksürüğe çok iyi geliyor. Ama hangi grupta emin değilim. Bir doktoruna sor, uygun görürse onu kullan. İki günde öksürüğü kesiyor.
Prednol kortizon gebelikte kullanılması sakıncalı öksürüğü nasıl kesiyor anlamadım ismi başka bişi olmasın

Prednol kortizon gebelikte kullanılması sakıncalı öksürüğü nasıl kesiyor anlamadım ismi başka bişi olmasın
Yoo prednol. Aslında Bağışıklık baskılayıcı bir hap. Ben öksürdüğüm zaman kullanırdım. Çok iyi gelirdi. Ama tabi hamilelikte kullanılır mı bilmiyorum.

Bende ikiside var 10 aya kadar travel sistemi sonra kabin boya geçtim travel agır oluyor bende minyon bir bayanım cok zorladı kabine geçtim şükrettim bagajda az yer kaplıyor ama ilk başlarda da travel daha güvenilir kabinin tekerleği küçük tasa falan takılınca sarsıyor baya önce travel al sonra duruma göre bakarsın
Bizim fbtl fbtl ile aldığımız model travel geçiyor ama çok hafif eski usül üst üste konulanlardan değil tekerlekleri de ideal.

Ben geçen haftalarda çok öksürdüm kram giriyordu öksürmekten ama bebiş iyiydi ultrasonda

X