2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şundan ısmarladım geçende indirimliydi tam bana lazım olan şey koca çantaları sevmiyorum genelde arabamızla çıktığımız için bavul gibi doldurma ihtiyacım da olmuyor.

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-25-19-26-41-266_trendyol.com.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 61
Aşırı titiz düzenli
Ama ayakları üstünde sağlam duran benim tanıdığım başaklar böyle yani biraz da sert
Başak düzeni sever ama hastalık düzeyinde değildir
Başak tanimadiklarina soğuktur herkese gülemez ama ısınınca uyumludur
Valla ben sertim hakkımı köküne kadar ararim
Çünkü ben bi basagim

Ben hiç sallamadim bakmak aklıma gelmedi ondan
Benim yerim belli ya yatak odası ya salon ve beraber yatcaz bebişle yaşına kadar diğerlerinin park yatağı vardı hiç yatırmadım kıyamıyorum eşim de sorun etmez soğukluk girmiyor aramıza çok şükür zaten sıkıntılıyız ikimizde iki kişi yatmayı hiç sevmiyoruz gece ikimizden biri kalkıp salona gidiyor

Ben de eşime diyorum sen büyükle çocuk odasında ben ortanca ve küçükle yatak odasında yatarım diye onun da işine geliyor tabi

Merhaba Hazır bebek arabaları konuşulurken ne marka ne tarz bisey tercih ediyorsunuz. Travel sistem pusetli mi yoksa kabin tpi mi ya da bilinmesi dikkat edilmesi gereken özellikler var mı

Fiyat olarak ne dusunuyorsun

Kizlar ya grip sizce bebeğe zarar verir mi bi de çok Kuru öksürük başladı bende öksürdukce kasigima baskı oluyor yürürken elimle alttan tutuyorum kasığım düşecek gibi sanki öksürmek zararlı midir ?

Tıp doktoru değilim ama vermez herhalde Sen beslenmeni aksatma bir an evvel toparlamaya bak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…