2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçmiş olsun. Benim hastalıkta böyle baş ağrısıyla başladı
Sonra 1 hafta hastalıktan kırıldım

Hayırlı günler hanımlar. Dün akşam 19:30 dan sabah 10:30 a kadar elektrik gitti. Akşam uyumadım çocukların üstünü örtmekten.sabaha doğru ev buz gibi oldu. Eşim çatıdan sobayı indirdi bekleyelim dedi yoksa soba kurulsa çok iş.Ama çok soğuk çocuklar zaten grip. İnanın daha bacaklarım isınmadı. Haftaya salı şubat 1 de kontrolüm var. Heyecan basmış 3.çocuğum.Herkes kız diyor bana. Bir kız bir oğlum var. Fakat neye dayanarak kız diyorlar anlamıyorum. Kime benzeyeceğini bile biliyorlar bende kendimi kıza aliştırdım. Benim ve eşimin içinden geçen erkek hayırlısı olsun. Bu arada platese tekrardan başladım. Yürüyüş ve hafif hareketlerle başladım. Çok iyi geliyor tavsiye ederim. Başı ağrıyan arkadaş vardı. Bende 2 gün şiddetli baş ağrısı çektim üstelik migrenim var. Kızımın öğretmeni corona olmuş büyük ihtimal öğrencilerden birinden kaptım diyor. Bende dua ediyorum inşallah bizde çıkmaz diye. Evde zaten sorumluluğum var iki çocuk bize kim bakar. Rabbim korusun hastalarımıza da acil şifalar diliyorum. Fazla yazamıyorum fakat hep takipteyim. Cinsiyeti belli olanlarında gözü aydın belli olacaklar içinde hepimizin gönlündeki olsun inşallah p

Cinsiyetler yeni yeni kesinleştiği için alışverişe pek başlanılmadı cnm. Aslında herkesin ihtiyacı kendine göre olacak evin durumu maddi durum kaçıncı çocuk bunlar listeyi etkiliyor Ama internete bebek alışverişi falan yazarsan bir sürü yardımcı olacak şey çıkar.

Gözün aydin gönlunden geçen olmuştur insaallah
Evet gönlümden geçen oldu :) Herkes ama herkes erkek diyordu .Ben hep kız hissettim .en başından kızım kızım diyordum ilk defa bir şeyi tutturdum.Esime de hep bana bir kız çocuğu ver diyordum .Bu arada rus takvimi ve nub teorisi ben de tuttu

Ya sen bosver onları. Bana herkes bak kendi anne babam bile erkek diyordu. Kayinvalide hatta kayinvalidenin arkadaşı bile erkek diyordu .Ne oldu? Bugün bir kısım olacağını öğrendim. EN IYIYI ANNELER BILIR !

Doktor en başından kız demişti zaten sana di mi? Çok sevindim sağlıkla büyüsün.

Aynen öyle her riskli denilen öyle doğsa.... Artık yaşın ileriyse hemen riskli çıkıveriyor. Ben bu halde bile bir şey olduğunu sanmıyorum canımı da sıkmıyorum. Sen de takma hiç.

Kötü olmuş. Ben de söylemedim henüz. Allah'tan işimin büyük kismini evden yapabiliyorum. Şu ahstane işi uzasaydi mecbur söyleyecektim de şimdilik gerek kalmadı.
Aynen bi kaç gün kaldı artık idare edicem son 2 gün kala söylerim
Kaç aylık oldun artık. Yürürken bile benim hamile olduğum anlaşılıyor kiz.
Yani bilerek hızlı hareket etmiyorum.

Dikkat et
Bugun tam 4 aylık oldum okadar bolki üstümdeki anlamazlar belki bel ağrımdan fln dikkat ederlerse çözerler çinkü hemen pturmak istiyorum ayakda duramıyorum

Aynen öyle her riskli denilen öyle doğsa.... Artık yaşın ileriyse hemen riskli çıkıveriyor. Ben bu halde bile bir şey olduğunu sanmıyorum canımı da sıkmıyorum. Sen de takma hiç.
Çok takılmıyorum aslında ama merak ediyorum tabi. Ultrasonda gayet iyiydi sadece yaştan derlerse inanmam zaten.

Hiç kadın yok mu etrafta ben gözünden anlardım

Ya sen bosver onları. Bana herkes bak kendi anne babam bile erkek diyordu. Kayinvalide hatta kayinvalidenin arkadaşı bile erkek diyordu .Ne oldu? Bugün bir kısım olacağını öğrendim. EN IYIYI ANNELER BILIR !
Bana da herkes erkek diyor bana kız gibi geliyor ama inşallah yanılan ben olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…