2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ay benim kargo ancak ist a gönderilmiş dün kırklarelinde kalmış arabayla gidip alsam daha iyiydi ikili testten de hala haber yok. Bana bu hafta da takacak bişeyler çıktı

Ay benim kargo ancak ist a gönderilmiş dün kırklarelinde kalmış arabayla gidip alsam daha iyiydi ikili testten de hala haber yok. Bana bu hafta da takacak bişeyler çıktı
İkili benim 1 haftada çıktı bekledim bide özel hastane. Yoğun olunca laboratuvar öyle oluyor. Kargolarda normal aslında çok kötü yollar

Ay bende tek kızım anneme sonradan cocuk yaptırdım kız olsun diye oglan oldu bende kendime dogurdum arkadası

Benimki 2 gün öndeydi ama o her ay değişir. Gerçi sezaryen olacağından sonuncu olmam her türlü
Eşime hadi bir tarih söyle diyorum, 1 Ağustos diyor bana Ay dedim ne kadar bu işten anlamıyorsun, bir çoğu gününe varmadan doğuyor, sezeryan ise zaten önce oluyor, sen gününü bile geçiriyorsun dedim Bugün 25 Ocak, 25 Temmuz’da doğsa tam 6 ay var

Ben Allah kısmet ederse 20.07.2022 veya 22.07.2022 de doğurcam

Ben cok erken baslaidm yilbasindan once zamanlar gelmeden anne yani besigi ana kucagi oyun halisi banyo seti vs almistim iyikide almisimsimdi iki kati fiyata cikti simdide gordugum şeyleri cok begendiklerimi alarak ilerleiyorum birde bez stogu yapiyorum kiyafet turu şeyleri en son almayi dusunuyorum

Dikkat edin canım bu aralar pik yapmıs durumda Corona. Okuldan kresten surekli mail geliyo biri daha oldu diye. Artık Allaha emanetler. Bende hasta olacak gibiyim,hergun hızlı testlerden yapıyorum evde.

Benim bir emzik ve iki bodyle kaldım Hurç almam lazım sanırım ya aldığımı oraya atarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…