2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sen Tüyap Mobilya fuarına mi gittin o halde?
Sıkı sıkı giyin. Fuarlar buz gibi oluyor.
Anlamazsın bile hasta olduğunu.
Rapor filan alsaydın keşke
Çok dikkat et canım ya.
Cnrdayım yeşilköyde kindede şuan mobilya fuarı var , Çok sağol canımmm keşke yapsaydım işte ama neyse bugun atlatıyımda

Hayırlısı olsun o zaman canım. Ben hallettim evi sozlesmeyi bekliyorum. Yavas yavas yaparız artık napalım
En azından kafanda yerleştirirsin, eksikleri belirlemek, neler alacağına alternatifler bulmak vs
Ben şimdi milyonlarca ihtimali düşündüğüm için işim zor

Kötü olmuş. Ben de söylemedim henüz. Allah'tan işimin büyük kismini evden yapabiliyorum. Şu ahstane işi uzasaydi mecbur söyleyecektim de şimdilik gerek kalmadı.
Canım senin ikili test riskli çıkmıştı diye hatırlıyorum ne yaptınız onunla ilgili? Aslında o kadar çok var ki riskli denilip sağlıklı doğan sonradan pişman oldum yaptırdığıma hatta dr dedi ki riskli çıkması sağlıksız risksiz çıkması da sağlıklı olduğunu kesin olarak göstermez. Ben nasılsa risksiz çıkar içim rahat eder diye yaptırdım ama şimdi diken üstündeyim

Kardan dolayı kargolar da yalan oldu ya önemli bir kargom vardı bugün gelmeliydi haber yok

Büyük araçlar geziyor normalde. Eve istediysen ve sokak buzluysa girmek istemezler.
Ben işyerine istediğim için ana arterlerde sanayiye girişte sorun olmuyor. Ama eve istesem getiremezler bildiğin buz

Kızlar yine grubun sonuncusu olarak sizin yaşadığınız baş ağırları bende bugün başladı Başımın arkası ağrıyor, resmen kafamın içinde 5 kilo yük taşıyor gibi hissediyorum. Doğal çözümlere açığım

Takma kafana hiç kiloyu sonra verirsin mide bulantısı olunca insan mecbur yiyor
Hadi gözün aydınn ne güzel bir haber
Cnrdayım yeşilköyde kindede şuan mobilya fuarı var , Çok sağol canımmm keşke yapsaydım işte ama neyse bugun atlatıyımda
Dikkat et hem soğuk hem düşme tehlikesi. Allah korusun

Canım aslında raporu elime alınca baktım riskli yazmıyor. Ama yaş riski 1/66, kimine risk 1/570 doktorum. 4lu test yapalım ona göre karar ver dedi. Çünkü diğer değerler normaldi. 4lu test geçen hafta yaptık. Sonucu pesembe çıkacak bakalım. Yine riskli çıkarsa Nifty yaptiricam. Ama bunlar istatistiki sonuç. Kesinliği yok. Tabi nifty daha kesin bu anlamda. Ben de keşke yaptirmasaymisim dedim. Ama bir kere yaptırmış bulundum.

Eklentiler

• IMG_20220125_132840.jpg
    130 KB · Görüntüleme: 49
Büyük araçlar geziyor normalde. Eve istediysen ve sokak buzluysa girmek istemezler.
Ben işyerine istediğim için ana arterlerde sanayiye girişte sorun olmuyor. Ama eve istesem getiremezler bildiğin buz
Burada kar yokta ist da var diye gelemedi sanırım. Kırklarelinden edirneye gelecek aslında ama önce kargo ist a gönderiyor ya 1 günde gelirdi aslında ama haber yok baktım sadece kırklarelinden teslim alındığı görünüyor.

Down sendromlu çocukların annelerinin çoğu genç kadınlar hangi akla hizmet yaşı 30 küsür olunca direk bu kadının çocuğunda risk vardır diye etiketlediklerini anlamıyorum saçmalık sadece insanı huzursuz etmek. Diğer sonuç gayet iyi bişey yoktur Allahın izniyle. O kadar çok kesin hasta denilip sağlıklı doğan çocuk hikayeleri gördüm ki etrafımda artık hiçbişeye inanmıyorum. Bir tanıdığın amniyosentez bile kesin down demiş çocuk öyle bir akıllı ki fazla zekadan da sonuç öyle mi çıkar bilmiyorum.

Ben elenatal kullanıyorum canım

Eklentiler

• 16431073203668988207909229053749.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 38
Hanımlar iki gecedir bilmeden küflü meyve suyu içmişim sabah farkettim
Doktorum bişey olmaz dedi ama içim içimi yiyor sorun olurmu siz böyle bişey yasadinizmi

selamlar, bu konuyu çok gördüm ama cevapları hala göremedim :) alışverişlere başladınız mı sevgili anne adayları. Almaya başladıysanız nelerden başladınız? bunları acaba bir başlıkta mı toplasak. Ben bu konuda çok tecrübesizim nereden başlayacağımıda bilmiyorum ama yavaş yavaş sizinde tavsiyelerinizle başlamak istiyorum. Teşekkürler :)

Şu telsizin satıcısı cok mal ya
Soru soruyorsun arafta kalmış gibi cevaplar veriyor.

Wi-fi var mı yok mu, wifisiz çalışıyor mu ? soru bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…