2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O zaman sana verdikleri ultrason fotosu önceki hamilenin falan olabilir
Tam olarak benim tipi sarılıği bide hastane politikası doğum oldu odada muayene oldu kucağımda odama ciktik kız olmalı nuba göre zaten saçta yok haklısın yani

Canım bi öncekini peki bu sebepten erken doğum olarak mı kaybettin yoksa kalp durması gibi sebeple mi yani bunu nasıl biliriz benim de 16 haftalık kaybım var ama direk kalbi durmuştu ondan hiç rahim ağzıma bakilmadi
Çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun bana da doktor kasiyum hariç hepsini verdi. Ama ben çok kalsiyum tüketiyorum. Doktor ondan vermemiş olabilir.
Allah razı olsun canım ben giderek kilo veriyorum dr biraz kızdı hatta artık kilo al dedi iştah sıfır inşallah alırım yoksa bebeğe zarar dedi

Migdeni bulandirmayacak bir şey mutlaka vardır canım. Ondan yiyeceksin artık. Zorlayacak son kendini.

Benim enfeksiyona bağlı suyum gelmişti mecburen doğurdum.

Herkese merhabalar bir sorum olacak hanımlar 12+0 da doktora gittiğimde ultrasona göre 12+5 gözüktüm doktor kız bu kıza benziyor dedi bende eminmisiniz dediğimde %51 kız dedi o zamandan beride gitmedim özel bir durumdan dolayı ancak 18 haftaya doğru gidicem sizce ne kadar doğrudur benzer durumu yaşayan varmı bu arada bir oğlum var onda 12. Haftada başka bir doktor emin şekilde erkek demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…