2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu bebek sizce ne🤣 12+5 burada

Eklentiler

• Screenshot_20220124-180850_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220124-180850_Samsung Internet.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar en gerekli şeyin fotosunu atıyoeum:deli::KK53:
Hamilelikte olmazsa olmazımdır

Ama çok pahalı olmuş. Ama çok rahat ediyorsunuz
Biraz daha ağırlaşınca anlayacaksınız

Eklentiler

• Screenshot_20220124-181156_Google.jpg
    Screenshot_20220124-181156_Google.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 80
Selam kızlar doktordan geliyorum, boğazıma bakti çok kötü durumda olduğunu eğer ilerlerse enfeksiyonun bebeği etkileme riskini söyledi bu yüzden B grubu bebeğe zararsız bilinen antibiyotik verdi başka türlü hem zor geçer hem böbrekleri yayılır dedi inşallah bi an evvel fayda eder 🤲🏻
D , demir , omega, kalsiyum ve magnezyum verdi . Yine kilo vermişim azcık kızdı sürekli ye ağzın boş kalmasın artık eksilerde değil artıları görmen lazım kilo da dedi belki de ondan kalsiyum falan yazdı bilmiyorum herkese verdi mi dr ama .. bu arada Allah nasip ederse bir kızımız olacak ❤❤❤❤❤🌼🌼 rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🤰🤰
Çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun 🥰 bana da doktor kasiyum hariç hepsini verdi. Ama ben çok kalsiyum tüketiyorum. Doktor ondan vermemiş olabilir.☺️

Bugün doktora gittim.cinsiyetini erkek dedi.bir tane oğlum vardı.hayirlisi.benim daha önce 18 haftalık bir düşüğüm olduğu için alttan muayene etti rahim ağzında yumuşama var dedi ilerleyen haftalarda açılma yapabilir dedi.15 haftalıkken rahim ağzına dikiş atacak biraz canım sıkıldı korktum.

Serklajdan sonra sağlıklı hamilelik geçiren çok kişi var korkma..

X