2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Teşekkür ederim canım sağlıkla büyüsün miniğin inşallah

Bari birimiz kız olsun başla başla kesinse

Kızlar bilgisi olan varmi hamileler kaplicaya girebiliyor mu? Ben diğerlerinde korktum girmedim ama eminde değilim. Giriliyorsa korkmuyorum bu sefer

Çok sıcak suda durmak gebelikte zararlı.

İlk çocukta kanamam olunca doktor çok sıcak suyla duş alma ılık olsun demişti.

Doğum başladığı zaman da sıcak suyla duş almayı tavsiye ederler. Ben almıştım doğum yapacağım zaman.

Teşekkür ederim. Artık kısmet. En azından dinlenmiş olurum. Heveslenmistim baya aslinda.

Sana tahmini olarak erkek mi dedi doktor ? Banada 12 .haftada %60 erkek olabilir demişti oda eşim sorduğu için söyledi diye düşünüyorum . Sonrasında ekledi bu haftada iki cinsiyet içinde kabarıklık olur 16 dan sonra kesinleşir demişti dediği gibide kız olduğu bariz belliydi uğraşmadı görücem diye hemen kız dedi iki ayrı doktordan teyit aldık .Allah sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin bana kalsa doğumda öğrenirdim eşim çok sabırsız

Bana kesin erkek dedi çok barizdi ama 11+4tüm. Emin değilim o yüzden yinede. Kıza dönerse de çok sevinirim tabiki. 2 oğlum var zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…