2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Geçmiş olsun. Yorucu iş falan mı yapmıştın?

Bebeği etkileyen bir şey yok demekki. Belki rahim büyümesinden kaynaklıdır. Plasenta yukarı çıkıyor sonuçta..

Geçmiş olsun. Yorucu iş falan mı yapmıştın?

Bebeği etkileyen bir şey yok demekki. Belki rahim büyümesinden kaynaklıdır. Plasenta yukarı çıkıyor sonuçta..
Sağol canım hepinize çok teşekkür ederim. Dün yordum kendimi kardan adam yaptık. Kar topu oynadık bilmiyorum ki. Çok şükür bebek iyi şimdilik. Kanamada kesildi. Ama sebebini bilmiyorum henüz doktor bir şey demedi. İlaç iğne yollayıp duruyor. Bakalım ne diyecek

İnşallah canım. Teşekkür ederim. Bakalım tetkikleri yapıyorlar. Yarın sabah da ayrıntılı ultrasonla bakacaklarmis. Dedgin gibi olumlu düşünüp bekliyorum.
Hepinize teşekkür ediyorum.

Böylelerinin derken.
Bu yorumu bana yaptı. Yorumumu bir oku ben ne yazmışım.
Bana böyle itham etmeye hakkın yok.
Arkadaş zaten bir durumunu paylaştığı için bizde yorum yaptık. Artık abla kardeş olduk.
Senin gibilerde ortalığı karıştırmak için böyle yorum yapıyor. Bu yorumu bana yaptığı için sana cevap verdim.
Böyle ithamda bulunmayın. Benim yorumu oku oyle gel.bu arkadaşta zaten gayet güzel cevap vermiş ben hakaret ettimde ona bana ters birşey söylemiş değil.

2kiz1anne1bebek canım ben sana ters kötü bir şey söyledim mi.
Kalbim dualarım seninle dedim.
Arkadaş bana yaptığın yoruma demiş ya sen niye böyle insanların yorumuna takılıp canını sıkıyorsun demiş.
Sen bir durumunu bizimle paylaştın burda bir çok kişide sana destek olduk ve yorum yazdık.
Ben durup dururken ortada sana yorum mu yaptım.
Kalbim dualarım seninle demek de kötü ise artık dünyada iyi birşey kalmamış.

İnşallah bişey olmaz ikinize de … Allah korusun

Canım benim sen yanlış anladın galiba, bence arkadaş görümcesi ve kayınvalidesini kastetti hani demiş ya 2kiz1anne1bebek ‘böyleleri yüzünden 2 kızım var bir oğlum olsun istiyorum.’ O cümleye cevap vermiş yani. Boşuna kendini de arkadaşı da üzme

Ben arkadaşın eltisi ve kayınvalidesini kastettiğini düşündüm canım. Senin için yazmadı bence

İnşAllah ben yanlış anladım. Özür de dilerim. Çünki çok kırıldım böyle yorum yapanlara demiş yaa.

Eltisi kayınvalide si burda yorum yapmadıki.
Ama inşaallah öyledir.
Çünki çok kırıldım ters kötü birşey demedim çünki
Üstüne alınma canım çünkü gerçekten seni kastettiğini düşünmüyorum. Eltisi ve kayınvalidesi moralini bozacak yorumlar yapmış hepimiz onlarla ilgili yorum yaptık. Onları takma canını sıkma diye

Arkadaşım hasta mısın? Ben çevresindeki yine kız olacak diye apır sapır konuşup canını sıkanlardan bahsettim. Hayırdır?

Çok geçmiş olsun. İçimizi ferah tutalım birşey olmayacak minnoşa dualarımız sizinle.

Cok geçmiş olsun canım

Arkadaşım hasta mısın? Ben çevresindeki yine kız olacak diye apır sapır konuşup canını sıkanlardan bahsettim. Hayırdır?
Hakkını helal et.
Böyle yorum yapanlara deyince çok alındım.
Elti kayınvalide nin yorumunu kastettiğini anlayamadım.
Kusura bakma insan bir birini yanlış anlayabilir.
Arkadaş bana yorum yapınca bende bana yorum yapmasını kast ettin sandım.
Tatsızlık olsun bende istemem.
Hakkını helal et lütfen kusura bakma.

Bazen regli dönemi de sebepsiz kanamalar olabiliyor rahim etrafında kanama alanı da yokmuş ben pazartesi taburcu ederler seni çok geçmiş olsun canım bnm
Kizzz hele ki sennn hiccc aldığın kilolari dert etme biz bir emzirirken senin iki olacak hepsini verirsin bunlari gözünü korkutmak için demiyorum sakin yanlış anlama yesene verirsin arkadaşım bence aşırı bi obezlik yoksa bu kilo işine takılı kalmamak gerekiyo bnm dusunceme gore

Arkadaş seni değil 2kiz1anne1bebek in ailesindeki fesat kişileri kastetmiş. Yanlış anladın bence

Yok canım böyleleri derken arkadaşlar aile vs seninle ne alakası var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…