2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tecrübeliyim ama emzik konusunda degil:)
Hafif kauçuk emzikler tercih etmeyi dusunuyorum
Belki bir tane de slikon alırım
Ama hafif olacak çenesini yormayacak.
Ben genelde uykusunda vermeyi düşünüyorum oda uynamasın diye zort pırt. Normal kullandırmam herhalde yani şuanlık öyle düşünüyorum tabiozaman işime hangisi gelirse

Ben genelde uykusunda vermeyi düşünüyorum oda uynamasın diye zort pırt. Normal kullandırmam herhalde yani şuanlık öyle düşünüyorum tabiozaman işime hangisi gelirse
Ben her daim düşünüyorum azcik sakin bebe görelim yahu
Gaz damlası damlatıyordum emzıge
Sadece otomatik beşikte sallanırken emiyordu 5 ay , ama emme sayılmaz . Belki de emzik ağırdı bilemiyorum:)

%100 katılıyorum

Ben her daim düşünüyorum azcik sakin bebe görelim yahu
Gaz damlası damlatıyordum emzıge
Sadece otomatik beşikte sallanırken emiyordu 5 ay , ama emme sayılmaz . Belki de emzik ağırdı bilemiyorum:)
Heee gaz damlası fln damlatılıyomu neler çıkmış yaa hiç bişi bilmiyoz Şaka gibi
Bende kardeşimde uyanmasın diye, reçele batırıp verirdim sadece onu hatırlıyorım tabi kaç sene geçti aradan

Heee gaz damlası fln damlatılıyomu neler çıkmış yaa hiç bişi bilmiyoz Şaka gibi
Bende kardeşimde uyanmasın diye, reçele batırıp verirdim sadece onu hatırlıyorım tabi kaç sene geçti aradan
Evet öyle yaparlardı biliyorum
Yazık çocuğa

Gaz damlası dene
Zaten kullanacaksın iişe yarasın

Kızlar emzik aldım. Kullananların çoğu memnun.
Ben avent sothıe aldım ılkinde
Cocugun suratından daha büyüktü, ağır oluyor o emzikler.
Bu baya hafif bisi kauçuk
Bunda basarili olacak mışım gibi bir his var içimde
Onlar çok ağır, avent air tavsiye ediyorum. Bir de bibsler güzel ama uzun vadede inanılmaz maliyetli oluyor. Şöyleki aventler yırtılmadığı sürece 6 ay kullanıyorsun ama bibsler şişme yaptığı için her ay alıyorsun. Ee bir de yedek alıyorsun. Her ay iki emzik demek. Kızım doğduğunda 60₺ idi tanesi. Şimdi ne kadar bilmiyorum. Bir de kauçuk olduğu için çok fazla toz tüy kıl yapışma olayı oluyormuş. Ben de çok beğenmeme rağmen yine avent air den devam edicem Yani bence bibsleri bebişiniz almazsa son çare deneyin derim ben

Eklentiler

• 1716EE4A-D437-47E6-B160-ACBA67A206D7.png
    407,3 KB · Görüntüleme: 65
Onu da alırım canim
Avent air bakayım bi
Hangisini emerse artık
Emsin de

Evet çünkü sezeryan olacağım
Temmuz çok geç Bana kalsa şimdi doğurayım Her gün ayrı stres ayrı korku Güllük gülistanlık geçen hamileliklere aşeriyorum

Ama sıkı takipçinizim
Merhaba kızlar ben iki gün önce sezeryan doğum yaptım, ağrılarım geçti ama yatarken sağa sola dönerken kesi acıyor yürüyemiyorum dikelemiyorum kesi çok acıyor çünki, hala yatiyorum, ne zaman diner bu kesi acısı ne zaman kalkabilir yürüyebilirim ve hemşire su geçirmez bandaj takmıştı doktor bir gün sonra cikarabilirsin dedi ama ben hala çıkaramadım çok acıyor etim kopucak nasıl çıkarıcam ben bu bandaji

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…