2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba kızlar ben iki gün önce sezeryan doğum yaptım, ağrılarım geçti ama yatarken sağa sola dönerken kesi acıyor yürüyemiyorum dikelemiyorum kesi çok acıyor çünki, hala yatiyorum, ne zaman diner bu kesi acısı ne zaman kalkabilir yürüyebilirim ve hemşire su geçirmez bandaj takmıştı doktor bir gün sonra cikarabilirsin dedi ama ben hala çıkaramadım çok acıyor etim kopucak nasıl çıkarıcam ben bu bandaji

Sanırım bunu en yazilmayacak yerlerden birine yazdın 😂 Temmuz annelerine😂😂
Öncelikle sağlıkla güzellikle büyüsün.
Bandaji alkol dökerek çıkarıyorlar normalde ama hemsirenizden yardım alabilirsiniz.

Bunlar da yeni fotolarımız.

Eklentiler

• IMG_20220121_171450.jpg
    IMG_20220121_171450.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20220121_171443.jpg
    IMG_20220121_171443.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20220121_171440.jpg
    IMG_20220121_171440.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 78
Sanırım bunu en yazilmayacak yerlerden birine yazdın 😂 Temmuz annelerine😂😂
Öncelikle sağlıkla güzellikle büyüsün.
Bandaji alkol dökerek çıkarıyorlar normalde ama hemsirenizden yardım alabilirsiniz.
Alkolmu abboowwww😭 Okurken elim ayağım titredi sezeryan doğum istyen biri olrak :KK47::skandal:😂😂😂

Ben avent sothıe aldım ılkinde
Cocugun suratından daha büyüktü, ağır oluyor o emzikler.
Bu baya hafif bisi kauçuk
Bunda basarili olacak mışım gibi bir his var içimde 😀
Bende ilkinde alıştıramadim. Emme sorunu vardı emzirme danışmanı vermeyin dedi uğraşmadim çokta. Ama sonra 2.cide hastanede verdim🤣 tuttu ve çokk rahat ettim. Her bebek farklı sootie tuttu benim bebe ondan yine aldim.

Bende ilkinde alıştıramadim. Emme sorunu vardı emzirme danışmanı vermeyin dedi uğraşmadim çokta. Ama sonra 2.cide hastanede verdim🤣 tuttu ve çokk rahat ettim. Her bebek farklı sootie tuttu benim bebe ondan yine aldim.
Benim oğlan da emmedi emzikte almadı😂😂😂 envayi çeşit emzik denedim olmadı inşallah bu emer. 😂 Sootie hangisiymis bakalım.

X