2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya kızlar merhaba yeni bi konuya değinmek istiyorum aslında hani düşünüyorum hepinizin mi eşleri öyle🙄benim bi kozım var eşim o zamanlar hamile iken sürekli araştırır alışveriş yapardı.şimdi ikizler erken doğabilir hazır olalım 30.hagtaya diyorum yok yani adam bu sefer ruhgibi indirimli ürünleri takip ediyorum gösteriyorum iyiymişdiyo o kadar..sinirim bozuldu ya 15 hafta oldu yarıya geldik daha hiç bi parça bişey almadım.veikiz alacak çok şey var sizin işleriniz nasıl 🙄
Ben eşime sormadan bebeğin ihtiyaçlarını kendim alıyorum. Gerek duyunca da bebeğe birşey alıcam diyip kartını alıyorum. İndirim bulunca sizde kendiniz alın boşverin onu beklemeyin 😊 ilerki haftalarda altından kalkamazsınız masrafların hemde ikiz 😊 Allah yardımcınız olsun

Evet o yüzden. Devlet test yapmıyor zaten. Özel bi kurumdan yaptırdım. Bulaşıcılığı kalmıyor ölü hücreler karantinanız bitmiştir diyor. HES de de bitti görünüyor cidden. Ben napayım şimdi 😞
İşte bu saçma sistem yüzünden dışarıda çok çok dikkat etmeliyiz. Muhtemelen yanından geçtiğimiz 3 kişiden en az 1i pozitif.
Sürü bağışıklığı kazanıldı diye yapılıyor sanırım

zaten sırtı donuk popodan goruntu aldı doktor sıslık var dıyınce kafamız karıstı,bir tane kızım var onda dumduzdu bacak arası saglıklı olsunda ıns.yarın kontrolum var ne dıyecek bakalım heyecanla beklıyorum :)
haber ver 😍
Ya ben de sanmıyorum aslinda doktor ilk haftadan beri kız olabilir ama kesin değil deyip durdu. Biz sefer kesin konuştu. Değişmez her halde 🥰 bir diyor ki kız olacağına emin olsam bir tane de ben yapardım.😂😂😂😂
Çevremde o kadar çok var ki. Kız olacak olsa yapıcak olan.
Acaba erkek nüfus çok mu merak ediyorum

Ya kızlar merhaba yeni bi konuya değinmek istiyorum aslında hani düşünüyorum hepinizin mi eşleri öyle🙄benim bi kozım var eşim o zamanlar hamile iken sürekli araştırır alışveriş yapardı.şimdi ikizler erken doğabilir hazır olalım 30.hagtaya diyorum yok yani adam bu sefer ruhgibi indirimli ürünleri takip ediyorum gösteriyorum iyiymişdiyo o kadar..sinirim bozuldu ya 15 hafta oldu yarıya geldik daha hiç bi parça bişey almadım.veikiz alacak çok şey var sizin işleriniz nasıl 🙄
Dolar artıyor diye tedirgin olunca apar topar büyük parçaları seçtik aldik gercektende zamlandi hersey ama ben çok fikir sormadan alıyorum hele diğer şeyleri tamamen kendim alacağım. İdrak edemedi ya da bunlarida 40 hafta gibi düşünüyor demek.😶

İnatla aradım acil durum için verdikleri numarayı çıkabilirsiniz diyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Hatta iş yeri için rapor istedim. Yeniden rapor düzenleyebilir misiniz diye. İzolasyon süreciniz bitti rapor veremeyiz diyor.
Artık sürü bağışıklığı mi deniyorlar ne yapıyorlar belli değil. Biz geçen sene eylülde gecirdık sonra tekrar bitiminde özelde test verdik pozitif çıkınca devam edecek karantina zannettik ama etmedi. 10 gündü o zamanda. İzin hakkından kullandık mecbur o zaman.16 günde negatife döndük. Bize o zamanda bulaşıcilik bitiyor o yüzden sorun yok dediler.

Kızlar bu nifty veya diğer adıyla fetal dna yaptıran arkadaşlar, kaçıncı günde sonuç aldınız?
Bizim bugün 7inci iş günü ve beklemekte çok zorlanıyorum :KK43:
Benimde 6.iş günü bugun beklemekte zor geliyor önümüzdeki haftada çıkmaz galiba sonuç 🤦🏻‍♀️

Benimde ilk olacak nasipse ama eşim hala bişey almadı aldırmadı bi 4 ay geçsin diyo bi cinsiyet öğrenelim diyo bekliyorum bi iğne almadık daha. Gidildimi toplu alınır ama ikiz olunca bütçeyi biraz zorlar senin ufaktan başlaman lazım artık alışverişe

Biz geldik bu gece 00:00 itibariyle 16+0 oluyoruz insallah ben 3 lu tarama yaptirmak istemiyorum bir zorunlulugu varmi

Zorunluluk yok senin kararın. İstemezsen istemiyorum dersin..

Doktor bana dörtlü tarama yapalım dedi ama yaptırmayacağım. Tüm değerler normal kanda yaş riski var. Bızıklamak istemiyorum.
Allah'ın dediği olur. Müdahale olacak bir durum olsa her şeyi eksik yaptırırım. Şu aşamada gerek yok tarama üstüne tarama yapmaya..
Detaylı ultrasonu bekliyorum ☺️

haber ver 😍

Çevremde o kadar çok var ki. Kız olacak olsa yapıcak olan.
Acaba erkek nüfus çok mu merak ediyorum
Nüfus istatistiklerine göre 50.2 erkek 49.8 kadın nüfusumuz var. Yaklaşık 350.000 civarı bir fark var. Bizim gormedigimiz yerlerde kızlar belli ki🤣 fark fazla değil çünkü. Hatta dünya da kadın erkek nüfus oranı da aşağı yukarı bu şekilde.

Nüfus istatistiklerine göre 50.2 erkek 49.8 kadın nüfusumuz var. Yaklaşık 350.000 civarı bir fark var. Bizim gormedigimiz yerlerde kızlar belli ki🤣 fark fazla değil çünkü. Hatta dünya da kadın erkek nüfus oranı da aşağı yukarı bu şekilde.
Aslında evet fark büyük değil denk geliyor diyelim. Ama şöyle bir araştırma okudum erkek bebek daha fazla doğuyor ama kızların hayata tutunma oranı daha yüksek. Bizim ülkemiz için şartlar iyi ama dünya genelinde buda önem arz ediyor.

İkinci olunca erken diye sallaması normal. Ama x2 olunca da bir yerden başlamak gerek bunu da erkekler pek düşünemiyor. Biraz sana göre şekil alacak..
Liste yoksa elinde yap göster şu şu kadar tutar gibi..

Benim de ikinci çocuk eşime şu var, şu şuradan gelecek, şu alınacak diye arada sayıyorum. O da bu yüzden rahat.
Geçen ay park yatak bakıyordu internetten kendisi. Yeğeninkinin durduğunu öğrenince rahatladı 😁 Yani az değil 1000₺ den başlıyor 🤷

Olanilir canım benim değerlerim iyiydi çünkü covid olunca verdi.

Bir sürü online veren var canım ben baya araştırmıştım da kendimi toparlayamadım inş başlıcam 😂

Ay ben de aldım ya ilkte erkeğe uygun aldım kız da giyer diye sonra kız diyince kız şeyleri aldım da bence değişmez artık 🤭😂 kızımın da bir sürü takımı var onları giyer 😂
Ya çok güzeller gule gule giysin insallah nerden aldin cok tatlılar
Sen kafanda neyi alacağına karar ver ona da ileriki zamanların riskli olacağını anlat anlar diye düşünüyorum ben bile 30undan sonraya çok bise bırakmayı düşünmüyorum bnm bi tane olduğu halde bi de sıcak olacakken

X