2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sanada hayırlı olsun 🌺çok sevindim aynı kaderi paylaşıyoruz bende bu ay tüpe başlayacakdim 2 buçuk senedir olmuyordu 💕bende 5 haftaligim tam bugün.gecen Çarşamba 58 di cuma 184 doktor 10 gün sonra gel keseye dedi.sende 1 haftaya falan gidebilirsin sanki.
Kader arkadaşım :) insan inanamıyor değil mi ? Hala şoktayım

Benim 1hafta oldu ogreneli hala sırıtıyorum 😅🙈çok şükür Rabbime 😍
Sen erken öğrenmişsün benim adetim 8 gün gecikti ..hep gecikir pcos ta olunca oralı olmadım pek en son adetim sökülemedi ağrım da var bi test yapayım da nasılsa bişey yok kafam rahat olsun ona göre ilaç içeyim derken ikinci çizgiyi görünce tabi dumura uğradım

Sen erken öğrenmişsün benim adetim 8 gün gecikti ..hep gecikir pcos ta olunca oralı olmadım pek en son adetim sökülemedi ağrım da var bi test yapayım da nasılsa bişey yok kafam rahat olsun ona göre ilaç içeyim derken ikinci çizgiyi görünce tabi dumura uğradım
Evet canım gün bekliyordum işte tüp bebek için hastaneyle haber halindeydim adet olmayinca direk şüphelendim zaten günüm lh testine göre hiç geçmezdi çünkü 🤭seninde çok güzel sürpriz olmuş masallah 🌺

Neden yatmadan önce alıyorsun. Uyku esnasında cok da hissedilmiyor bulantı
Ve neden ard arda 2 tane kullanıyorsun
Doktorun mu söyledi?
Aynen dediğin gibi. İlaç almadan önce uykumdan uyanıp öğürüyordum. Oğlum hiç böyle değildim ya. Dayanılabilirdi en azından. Bunda ilaç taraftarı asla değildim ama iki günde üç kilo verdim. Bir de öğürmekten lekelenmelerim geldi tekrar korktum açıkçası. Haziran annelerinde de içenler varmış doktorun dediği gibi yatmadan önce iki hap

Ayy ikiz mi geliyor yoksaaa🥰 inşallah öyledir😍 değerin 2 katından fazla mı artıyor canım birden fazla kere verdin değil mi? Benim ikizlere minik kardeşler gelir inşallah 🙏
Yok iki değer e göre ikiz ihtimal dedi ama tek kese gördük canım bende bakiodum sana diodum ikizler e kardeş ama sağlıklı olsun da çok duygulumus canım ya 🥰🥰

Aynen dediğin gibi. İlaç almadan önce uykumdan uyanıp öğürüyordum. Oğlum hiç böyle değildim ya. Dayanılabilirdi en azından. Bunda ilaç taraftarı asla değildim ama iki günde üç kilo verdim. Bir de öğürmekten lekelenmelerim geldi tekrar korktum açıkçası. Haziran annelerinde de içenler varmış doktorun dediği gibi yatmadan önce iki hap
Benim uykuda problem yok
Ama uyandıktan itibaren başlıyor ve gün boyunca devam ediyor.
Eczacı gun de 2 kere dedi.
Ben de sabah ve akşam kullanıcam

Benim uykuda problem yok
Ama uyandıktan itibaren başlıyor ve gün boyunca devam ediyor.
Eczacı gun de 2 kere dedi.
Ben de sabah ve akşam kullanıcam
Uyanıp ani kalkmamaya çalış çok fena oluyor doktoruna danış çok zorluyorsa. Ben çalışıyorum okul performansım sıfır, evde olsam bir derece idare edebilirdim belki.

Uyanıp ani kalkmamaya çalış çok fena oluyor doktoruna danış çok zorluyorsa. Ben çalışıyorum okul performansım sıfır, evde olsam bir derece idare edebilirdim belki.
Evde de olsan idare edilmiyor canim.
Bugün 1 tane kullandım acayip ise yaradı halen bulanmadı midem .
Cuma doktora gideceğim bekleyemedim cumayı

Evde de olsan idare edilmiyor canim.
Bugün 1 tane kullandım acayip ise yaradı halen bulanmadı midem .
Cuma doktora gideceğim bekleyemedim cumayı
İnsan vicdan yapıyor ama doktor verdi içelim de en azından su kaybımız olmasın tüm vücut kasılıyor çıkarıcam diye resmen. Çıkarmasan ayrı dert hiç bişey yok ama o asit illa çıkacak ordan yoksa rahatlamıyor. Bir saat geçmeden yine aynı.

İnsan vicdan yapıyor ama doktor verdi içelim de en azından su kaybımız olmasın tüm vücut kasılıyor çıkarıcam diye resmen. Çıkarmasan ayrı dert hiç bişey yok ama o asit illa çıkacak ordan yoksa rahatlamıyor. Bir saat geçmeden yine aynı.
Ben çıkaramıyorum maalesef
En büyük sorunum kusamamak

Hepinize hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın iniallah. Ben de dün öğrendim beta 418 çıktı. Yarın tekrar kan vericem inşallah düzenli artar. Sizce doktora ne zaman gitmeliyim hemen mi? Kalp atışlarımı kesesini ne zaman görebiliriz ki ? 4 yıldır bekliyoruz rabbim nasip etti tam tüp bebek yaptıracağımız ay çok şükür. Takvime göre 5+2 görünüyor bugün
Ayy canım benim büyük bir sabrın sonunda. Muhtemelen geç döllenme herhalde :) İnşallah sağlıkla büyüsün sağlıkla doğsun :)

X