2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Anladim canım.Normal mesaj yazar gibi liste yapamıyor muyuz? Konunun ilk mesaji gibi değil de herhangi bir mesaj içinde.
Normal mesajda hemen bu sayfaya yapabiliriz tabi☺️ ama sayfanın ilk başına konu sahibi yapabiliyor sadece

Yok iki değer e göre ikiz ihtimal dedi ama tek kese gördük canım bende bakiodum sana diodum ikizler e kardeş ama sağlıklı olsun da çok duygulumus canım ya 🥰🥰
Gelecek haftaya görürsünüz belki 😍 ay öyle dimiii çok çok hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin 🥰🙏

MahidevranSultan MahidevranSultan canım sen nasıl kullanıyorsun prilamı
Ben yeni başlıyorum prilama, gece yatmadan 2 tane alacağım canım. İlk gebeliğimde fayda etmemişti çok fazlaydı bulantılar çünkü, 3 tane alıyordum doktor kontrolünde. İnşallah bunda öyle olmaz ikinci gibi olur🥰

aynı ben şekilden şekile giriyorum kussam rahatlayacağım ama ezelden beceremediğim bir şey.
Çok zor vallahi
Ben yeni başlıyorum prilama, gece yatmadan 2 tane alacağım canım. İlk gebeliğimde fayda etmemişti çok fazlaydı bulantılar çünkü, 3 tane alıyordum doktor kontrolünde. İnşallah bunda öyle olmaz ikinci gibi olur🥰
Neden gece yatmadan önce dedi? Seninde mi bulantılar uykuda oluyor sadece?

Çok zor vallahi

Neden gece yatmadan önce dedi? Seninde mi bulantılar uykuda oluyor sadece?
Ben gece bulantıdan uyuyamıyorum ve sabah ilk uyandığımda da kahvaltı falan yapamıyorummmm😫 Ve tabi işe yaramazsa üçe çıkacak. İnşallah çıkmaz kafa yapıyor çünkü🤣 ama cidden zaten demir eksikliği var bende ayağa hızlı kalkınca baş dönmesi olur hep, bunu da alınca dünya dönüyor arada🤣

Ha bide folik asite başladım. 12. Haftanın sonuna kadar🙄 folik asit bulantı yapıyor bende hiç memnun değilim.

Ben gece bulantıdan uyuyamıyorum ve sabah ilk uyandığımda da kahvaltı falan yapamıyorummmm😫 Ve tabi işe yaramazsa üçe çıkacak. İnşallah çıkmaz kafa yapıyor çünkü🤣 ama cidden zaten demir eksikliği var bende ayağa hızlı kalkınca baş dönmesi olur hep, bunu da alınca dünya dönüyor arada🤣
Anladım canim. Gece yatarken 2 tane alırsan
Gün içinde de bulantın olursa yine almak zorundasın tabii
1 tane alarak dene belki gece 1 tane yeterli olabilir. Cunku ben öğlen 1 de aldım halen midem bulanmadı

Ikiz gebelik 2 kat zor tabii
Allah yardımcın olsun 😀

Anladım canim. Gece yatarken 2 tane alırsan
Gün içinde de bulantın olursa yine almak zorundasın tabii
1 tane alarak dene belki gece 1 tane yeterli olabilir. Cunku ben öğlen 1 de aldım halen midem bulanmadı

Ikiz gebelik 2 kat zor tabii
Allah yardımcın olsun 😀
Ya ben azıcık tuzlu su içip kusuyorum olmaz mı?🤣 Kusmayınca geçmiyor napayım ya.
Sağol canım ama oğlumda daha beterdi bulantılar su içince bile kötü oluyordum.
Ya sende iyi işe yaramış yine, başlamaz umarım hiç 🙏

Kızlarr en son 4 kasımda beta hch baktırmıştım 1425 çıkmıştı.. Bugünde merakımdan bakayım dedim 19.120 çıktı sizce nasıl 6 günde değerim iyi mi keşke ikiz olsa çok istiyorum tek kese görmüştük 🤩🤩
Hay maşallah canım çok güzel artmış ikiz olma ihtimali varrrrr🥰😍

Aynen ya gece kabus gibi çöküyor bulantı. Bugün tek tek sabah akşam içeceğim bakalım. İlk gün iki tane atmak çok iyi geldi. Hemen kesmese de rahatlattı.

Yaaa mahidevran heveslendirme beni rüyalarıma girer 🥰🥰❤❤
Ayy girsin değerler çok güzel artmişş inşallah vardır bir bebiş daha🥰🥰
Ay bu arada bana Aslı diyin kızlar, Mahidevran Sultanı çok severim o yüzden onu koydum ama uzun uzun mahidevran yazmakla uğraşmayın 🤣

Aynen ya gece kabus gibi çöküyor bulantı. Bugün tek tek sabah akşam içeceğim bakalım. İlk gün iki tane atmak çok iyi geldi. Hemen kesmese de rahatlattı.
İyi olmuş yalnız tok karna içme, ben geceyi bekliyorum rahatlamak için, bi içemedim🤣

Ya ben azıcık tuzlu su içip kusuyorum olmaz mı?🤣 Kusmayınca geçmiyor napayım ya.
Sağol canım ama oğlumda daha beterdi bulantılar su içince bile kötü oluyordum.
Ya sende iyi işe yaramış yine, başlamaz umarım hiç 🙏
Evet şimdilik işe yaradı
Umarım sonrası içinde devan eder.

Kusma benim için dünyalar savaşı gibi bisi
Bir de tuzlu su içip denemek daha beter 😂
Iyyyyy

X