2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben yeni evliydik biz böyle bir cümleyi kurmayı denedi sevgili kocam ve yemeği götünüp karşı komşuya verdim tencereyle. Bir daha en güzel yemeği kimin yaptığı konusunda hep hemfikiriz😂

Ben de çamaşır konusunda ayar verdiydim ben senin anan değilim arkanı toplamam kirliyse yere değil sepete yoksa bir daha giyemezsin dedim.. bence anladı 😁

Bence erkek olabilir, benim 11. Haftada aynı böyle bir görüntüm var geçen hafta erkek olduğunu öğrendim baya net belirgin bir şekilde gösterdi. Yani kız değil demiyorum ama bu boşluk yanıltmasın erkek de olabiliyor. Paylaştığımda hatta AA orası boş gibiydi nasıl dolmuş falan demişti topikte 🤭
zaten sırtı donuk popodan goruntu aldı doktor sıslık var dıyınce kafamız karıstı,bir tane kızım var onda dumduzdu bacak arası saglıklı olsunda ıns.yarın kontrolum var ne dıyecek bakalım heyecanla beklıyorum :)

Evet bazen yazıyor ya üyede hesap geçici olarak pasiftir. Eğer üzgünde yazıyorsa ceza almış, üzgün yazmıyorsa üye kendi isteğiyle dondurmuş demek. Açmak içinde whatsuptan yazmak gerekiyor.:KK76:
Oooooo bak bilmiyodum resmen bunları🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Cahillik başka birşey 😂🤦🏼‍♀️ Yeniyim buralarda normal
Bundan sonra dikkat edicem ona

zaten sırtı donuk popodan goruntu aldı doktor sıslık var dıyınce kafamız karıstı,bir tane kızım var onda dumduzdu bacak arası saglıklı olsunda ıns.yarın kontrolum var ne dıyecek bakalım heyecanla beklıyorum :)
Kaç haftalıksın? Bu konuyu çok araştırdım 11 hafta erken gerçekten. Beklemek en mantıklısı.

4.ayımız bitiyor değişeceğini, net görememiş olabileceğini sanmıyorum canım 😍 ayy artık kalışverişler başlasın mn.
Ben bişiler aldım gelsin paylaşıcam sizinle gelmesini bekliyorum
Ya ben de sanmıyorum aslinda doktor ilk haftadan beri kız olabilir ama kesin değil deyip durdu. Biz sefer kesin konuştu. Değişmez her halde 🥰 bir diyor ki kız olacağına emin olsam bir tane de ben yapardım.😂😂😂😂

Ya ben de sanmıyorum aslinda doktor ilk haftadan beri kız olabilir ama kesin değil deyip durdu. Biz sefer kesin konuştu. Değişmez her halde 🥰 bir diyor ki kız olacağına emin olsam bir tane de ben yapardım.😂😂😂
Kız olsa bu ve 4.cü kız olacak emin olsam 2 kızım olsun diye bende isteyebilirdim😂 kimse kız sevgimizi sorgulamasın:deli:

X