2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet ben de başlayacağım.
Aynen dikkat et kiz
Ben bir kere saçma sapan bir şeye gülmüştüm. Pıdecıdeydım durduramadım kendimi düşün . Hormonlardan işte

Galiba hormonel. Dengem yok zaten

Eşim de korktu karnımı tuta tuta gülüyorum diye sus sus tamam dedi ama hızını almadan durmuyoki bu kriz

Hayir canım esas sacmalayan o bence hamile olmayan insanalrin hiç mi cani bir şey istemez? Misal onun hiç mi cani bir şey istemiyor? Benim canım sürekli kahve ister misal, demirin düşük. Bazı şeylerin bir sebebi de olabilir. esergry doğru söylemiş senin ki ailesinden görmemiş biraz ondan ileri geliyor sanırım. Ah canım ya boşver sen onu canın ne istiyorsa evde yapmaya çalış bari.

Ben hiç bir şey yiyemediğim için şimdi ağır gelmesin birden dedim ama nolursa olsun ilk defa canım bir şey çekmiş

Aklında kalcağına ye gitsin. Tıka basa yeme fazla gelmesin yeter

Dün aklıma kumpir soktular. Akşam evde değildik yiyemedim bu akşam ya alıcam ya da yapıcam

Gerçekten çok sevindim gözün aydın. Bu 3. tahmin di mi erkek kız şimdi erkek

Maşallah. Süper

Aklında kalcağına ye gitsin. Tıka basa yeme fazla gelmesin yeter

Dün aklıma kumpir soktular. Akşam evde değildik yiyemedim bu akşam ya alıcam ya da yapıcam
Bende öyle dedim bir paket yedim şimdilik normalde asla doymamda onunla

Ohh afiyet olsun şimdiden

Alt ve üst sınır olmalı ya işte
evet acıbadem hastanesinde 10.250 tlye toplama ve transfer işlemim yapıldı çok şükür ilk denememde tuttu :)
Benim bu doğum ücreti de acıbadem için
Benimki de bundan 150 000IU günde 4 damla
Bana 2 damla verdi canımm

Neyseeee allahdan kötü birşey değil bişi olmaz bundan sonra alırısn kilo sağlıklı alda fazlası zarar zaten
Doktorum zaten 10kilo alalım hamilelik boyunca demişti. Boyum 175, 75 kiloyla hamile kaldım. Eksilere düştüm ben zaten şimdiden o yüzden bundan sonra rahat rahat alabilirim tabi midem düzelirse

Önce sağlıklı sonra kalbinden geçen olsun çağlayı etiketleseydin seni listeye eklesin

Evet canim tamammini sigdiramadi bir türlü ekrana parça parça baktı. Nereyi çekti anlamadım. Neyse kendi görüp kız dedi ya o da bana yeter İnşallah değişmezs3

Doktorum zaten 10kilo alalım hamilelik boyunca demişti. Boyum 175, 75 kiloyla hamile kaldım. Eksilere düştüm ben zaten şimdiden o yüzden bundan sonra rahat rahat alabilirim tabi midem düzelirse
Aynen rahatsın, boyunda uzunmuş maşallah
Bende1,70 , 76 kiloyla hamile kaldım en son 78 m
Geçen annemelrde tartışdım 79,5 olmuşum feci artışta oyuzden şidmiden kilo alsan bi sorun olmaz snein için zaten eksiden geliyosunHarikaaaaa düzelir düzelir inşallah herhalde 9 ay böyl gitmez Biteriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…