2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kıyafet zamanı gelse de onları konuşsak
Aldıklarımızı paylaşsak 😀

Sen de şırdan yaz goggleye
Şekline bakmamı ıstıyorum :tokat:
Aynen şubatta ogrencez tek tek ondan sonrada gelsin cicilerrr😅😅
Ayy biliyom şeklini tövbe tövbe gorunce bi iğreti geliyo suss🤣🤣

Anammm şeftali kadar didi:rolleyes::rolleyes:

Eklentiler

• Screenshot_20220119-221729_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220119-221729_Samsung Internet.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 52
Park yataklarin hepsi anne yani olmuyor, ekstra bir özellik sanırım.
İki kademeli oluyor. Galiba 6 aya kadar yukarıda, orta kademede yatıyor. Sonra en alta alınıyor yatak yeri (güvenlik açısından)
Hmm şimdi anladım çünkü o kadar derin ki neredeyse yere sıfır yattığı yer bu yüzden bi tuhaf geldi bana ama madem yatak kaldırılıyor o zaman mantıklı

Amann yer kapliyo bos yere arada google yazip bakiyom boyle😅😅2. Olunca baya bi saliniyormuş onu anladim🤣 ilkte 3 tane program indirmistim hepsinde ayri bilgi yazıyodu manyak gibiydim ayni:KK53:
Şimdi daha bilgili anasın, 😂😂 biliyosundur çoğu şeyi😂 biz çıtır anne😂😂 nerde bulursam uygulamayı görsem indirip duruyorum😂😂😂🤦🏼‍♀️
Benimde ilerde 2. Olursa öyle olur yazık yavruma😂

Hanımlar ...
13+5 'den bir pipi görüyorsunuz .. 🤣
Bugün doktorumuz zarfa koydu ,aile arası minimal bi kutlamadan dolayı yiğenimin ısrarı sonucu ama şu fotoğrafa göre bize süpriz olmayacak
Kiz nasil pipi bu kız olmasın bana hiç erkek gibi gelmedi 🙈
Kızlar bebek hareketlerini hissedebilen var mı artık. 16 hafta bitti ama hala tık yok 2 hafta önce kontrole gittim ağır grip geçirdim korkuyorum açıkçası
Valla benim ki 13 haftada bayagi bi oynadı sonra bi pozisyon değiştirdi tık yok erken di zaten hissetmem korkma 21. Haftada bile hisseden var bu arada kayıplarım ile 4. Gebeligim rahim de sıfır km değil ondan da olabilir

Kizlaar aksam yemeğinde bu gün disarda yiyelim dedi eşim. Kebapciya gittik. Geldikten 1.5-2 saat sonra midem bulanmaya başladı. Sicak su torbasıyla uyuyakalmışım. Bi uyandım ki nasıl mide karın ağrısı. Kac saattir wc de nöbet tutuyorum. Zehirlendim basbaya.
Ooooo geçmiş olsun😔 acile fln gitseydiniz

Kizlaar aksam yemeğinde bu gün disarda yiyelim dedi eşim. Kebapciya gittik. Geldikten 1.5-2 saat sonra midem bulanmaya başladı. Sicak su torbasıyla uyuyakalmışım. Bi uyandım ki nasıl mide karın ağrısı. Kac saattir wc de nöbet tutuyorum. Zehirlendim basbaya.
Gecmis olsun cnm eğer çok tuvalete cikarsan bi acile git hem sıvı kaybın olur hemde ishalle birlikte tansiyonun duser

Kiz nasil pipi bu kız olmasın bana hiç erkek gibi gelmedi 🙈

Valla benim ki 13 haftada bayagi bi oynadı sonra bi pozisyon değiştirdi tık yok erken di zaten hissetmem korkma 21. Haftada bile hisseden var bu arada kayıplarım ile 4. Gebeligim rahim de sıfır km değil ondan da olabilir
Bi arkadaşla kıyasladık , onunki düz bacak arası ve 16. Hafta bitiminde söyledi doktoru . Baktık bayağı bariz fark var . Aslında attığım görselde de var ya ,ilk defa erkeğe benzetmeyen sen çıktın . ☺️ inşAllah senin kız olur😍 .

Goralı nedir ? :KK53:
Cem yılmaz gora mi :tokat:
Yıllar önce Ankara'da yerdik. Şimdi orası kapanmış İstanbul da açılmış. Valla internetteki tarifler gibi değildi. Can çekecek diye içindekileri spoiler la yazmak istiyorum ama nasıl yapılıyor bulamadım🙈 Ankara da yediğimde büyük bir ekmeğin içinde sucuk, sosis, köfte, döner, Rus salatası, erimiş kaşar ketçap mayonez vardı☺️☺️☺️ ama internetteki tarif farklı

Bi arkadaşla kıyasladık , onunki düz bacak arası ve 16. Hafta bitiminde söyledi doktoru . Baktık bayağı bariz fark var . Aslında attığım görselde de var ya ,ilk defa erkeğe benzetmeyen sen çıktın . ☺️ inşAllah senin kız olur😍 .
Insallah oyle olur canım sağ ol bnm ilki oglan onun 12+6 da bariz pipi vardı böyle dışarı yq doğru ondan erkek gibi gelmedi çok merak ettim ne zaman balon patlatıyorsunuz

Arkadaşım çok geçmiş olsun fakat hamilelikte dışarda yemek yemekten çekinmelisin . Ortaya koyulan salatanın bile nasıl yıkandığı belirsiz … Et , salata ve o mezeler seni bu gece inletir . Çok temkinli davran, inşAllah geçer biraz mideni ov , evde yürüyüş yapabilirsen yap belki kısa sürede atarsın

X