2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben ikisinde de olmadım. Istege bagli oluyor. Benim doktorum kötü koşullar için gerekli ama bizim hastane koşullarında risk yok yine de sen bilirsin dedi. Ki zaten ben normal doğum yaptım iyi ki olmamışım. Doktor normal ameliyatta da tetanoz yapılmalı bu bakış açısıyla ama yapılmıyor dedi.

Canım pandemide dolayı 24. Haftadan sonra idari izinli sayılıyoruz. Bu durumda doğumdan önceki 5 haftayı doğumdan sonraya aktarma gibi bir durum olabilir mi?
Kadın doğum sekreteri arkadaşıma sordum bunu 24. Haftada izin yazdırırken 37. Hafta için çalışabilir de yazdırmak gerekiyormuş. O zaman 37 de işe dönüp 3 haftayı doğum sonrasına aktarabiliyormuşuz. Aklınızda olsun

Canim bisey soracagim hemsireyim deyince belki bilgin olur , ben 22 haziran 2020 de dogum yapmistim 2 doz tetenoz asimida olmustum simdi bu gebeligimde arada cok bi zaman dilimi yok yine olurmuyum aşiyi gerek varmidir
Aşı 5 yıl koruma etkisi var bende ocak 2020 de dogum yaptım doktorum istersen hatırlatma tek doz yapabiliriz dedi ben yaptırmayacagım

Kilo dediniz yemek dedinizzzz, artan kiloma ardırış etmeden gittim 2 dkda mozaik pasta yaptım..
Ahh ahhh yakında kapılardan geçemicem diye korkuyorum
İlk gebelik oldugu ne kadar belli ye canım 2.de bu kadar cesur olamayacaksın nede olsa valla veririm diye yedim de yedim sonuç veremediğim kilolara 2. Hamileyim şükür kilo almadım daha az kilo ile dogururum insallah

Ve cevremde gördüğüm bırcok cocuk da aynı şekilde

Adını unuttum çocuğun
Ay bunların bir de fanları varmış laf edene sarıyolarmış

Takip ettiğim bir avukat kadın var ikiz çocuklarını o çocuğa benzetmişler. Kadın da paylaşmış. Vay efendim sen kimsin de çocuklarını o çocuğa benzetirsin diye mesajlar mesajlar
Akıllı adam kalmadı memlekette

Canim bisey soracagim hemsireyim deyince belki bilgin olur , ben 22 haziran 2020 de dogum yapmistim 2 doz tetenoz asimida olmustum simdi bu gebeligimde arada cok bi zaman dilimi yok yine olurmuyum aşiyi gerek varmidir

Tetanoz aşısı 5 yılda bir yapılıyor diye kalmış aklımda.
Ben temmuz 2016 da doğum yaptım. Bana yaptır diyeceklerdir

Bişi derdim ama neyse

İlk gebelik oldugu ne kadar belli ye canım 2.de bu kadar cesur olamayacaksın nede olsa valla veririm diye yedim de yedim sonuç veremediğim kilolara 2. Hamileyim şükür kilo almadım daha az kilo ile dogururum insallah
Şuana kdar hamileliğimi öğrendiğimden beri 2 kilo aldım amaaaa kendime şaşırıyorum, normalde yemek yemez acıkmaz tek öğünle hayatımı sürdürüdüm ama son 1 aydr kendime şaşırıyorum hep acıkıyorım inşallah böyle devam etmez

Canım Tetanoz da belli sureler var o süreler de düzenli yaptirirsan ömür boyu koruyuculuk oluyor. Muhtemelen sen tamamlamışsin

Burcukaratasmetin çok severim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…