2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet olmayabilirsn canım ama ben bir hemşire olarak gebelikte de yaptırcam ömür boyu bağışıklık olsun

Kızlar kilo durumlarınız nedir ?
74 75 le hamile kaldım şu an 70 kiloyum .midem agrisa da az az yiyorum .incir badem elma portakal ve 2 litre su her gün tüketiyorum. Ekmek hiç yemiyorum .önceden 1 dilim yerdim .cips yemiyorum .canım çok istese de yok yemiyorum .korkuyorum midem agriyacak diye .Et tüketiyorum çok. Et yiyince bebek büyüyor bence çünkü karnım ekstra ağrıyor. Bu arada 2 3 tane kuru incir yiyin kızlar .Bebek için anne sütü yerine geçiyormuş. Ve kabızlığı önlüyor

Arkadaşımız nokta atış yaptı. Katılıyorum

Lafta kolay da yapmak zor .Zayıf arkadaşların canı illa ister .Ben öncesinde çok yedim nefsim şimdilik köreldi.umarim ilerde de istikrarlı ilerlerim
Bende 3 kg verdim şu an hala iştahım yok sabah bulantılar devam ediyor. Abur cubur yemiyorum ekmek çok nadir. Her yemeğin yanında ya yoğurt ya ayran tüketiyorum. Meyve yemeye çalışıyorum akşamları ve badem ceviz kaju. Sabahları kaşar tüketiyorum mutlaka. İştahım olmasa da yerken bunlara ağırlık veriyorum.

çok haklısın bende ne kadar rahat bir ailede özgür bir şekilde büyüsemde o bambaşka bişey ya kadın doktordan bile rahatsız oluyorum istersen başka bir doktora git
Biraz önce gittim kendi Dr Ma randevu için yarın sabaha aldım. Sordum bide hep böyle mi devam edecek diye belli haftadan sonra karondan dedı ama bakalım yarın. 2 Li tarama testi yaptırmıştım Türkiye’de bugün o Dr yazdı. Risk var genetik testi yaptır dedi. Ondan aceleyle gittim. Umarım herşey yolundadır.

Buradaki doktor ne dedi canım genetik test icin?

Mrb gebelik sonlandirmayi niçin yaptırdınız ne sıkıntı vardı ??

Canim bisey soracagim hemsireyim deyince belki bilgin olur , ben 22 haziran 2020 de dogum yapmistim 2 doz tetenoz asimida olmustum simdi bu gebeligimde arada cok bi zaman dilimi yok yine olurmuyum aşiyi gerek varmidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…