2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende -7 yim yemek yemek istiyorum bebeyi bi dogurayim hastanede bieakip kocamlan yemege gidip ne varsa yicem deli gibi yemek yemek istiyorum

Bende canım çok isterse 1 tane nefsimi köreletmek için yiyiyorum ama üzülüyorum sonra çavdar ekmeği dedi onu bile 1 dilim diyor ee acıkıyorum ara öğünlerle falan idare ediyoru bebek beslenemicek diye korkuyorum hatta kadın doğu doktorum bişey olmaz beslenir sıkıntı yapma kendine dedi şu ana kadr 2 kilo aldım dengelemeye çalışıyorum bi şekilde

Kızlarcım, kilo verenler hiç ama hiç üzülmeyin kilo almak daha kötü bence. Sinsi sinsi size imrensemde
Şaka bir yana bazen insanın elinde olmuyor ama dikkat etmekte fayda var aslında o canımızın çektiği yediğimiz hiç bişeyim bebeğe faydası yokmuş.
Ben size tetenoz aşısını soracağım olmayanlar var sanırım bu bizim seçimimiz mi?

Ben öyle biliyorum 20ve 24. Hafta yapılıyo muş ama istersen, ben şuan yaptırmıcam gibi düşünüyorum ama ozman değişebilir

Bana da yasak söylediklerinin hepsi ama canım çekince az az yiyorum
Bend nefsimi köreltecek kadar yiyiyorum canım birde çalışıyorum ee işte yemekte ne çıkarsa ona göre yemeğe çalışıyorum yasaklı olanlarda çıkıyor dengeliyoruz bi şekilde sağlıkla gelsin de bebişler başka bişey istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…