2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
1 ay önce çok aşırı uyutmayan öksürükle uğraştım. Sağlık ocağı doktoru paroldan başka ilaç vermedi en az 16 17 haftalık olman lazım demişti.
Zencefilli pastil falan atıyordum ağzıma. Serum fizyolojikle hava alıyordum. Bir iki defa öksürürken kasıklarımda batma oldu. Ama bir şey olmadı çok şükür.
Sen de korkma. Ama bağışıklık için bol C vitamini falan al.
Uzun zamandır varsa bir doktora görün. Bu aylara uygun ilaç verir.
Çok teşekkür ederim destekler için. Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun. Dek derdim ona bir şey olmasın. 🙏

Sadece birer takım hastane çıkışı. Hm zara Adidas carters panço ne varsa vermişim. Daha biri 5.5 biri 4 yaşında. Şimdi bu krizde LCW'yle alabilirsem çok şükür:halay:
🤣🤣 valla aynen LCW ya şükredecezz .. ben 13 sene beklettim zaten hepside olmaz çünkü oğlum aralık doğumlu 🤥

Kızlar kilo durumlarınız nedir ?
Ben dün kontrolde 63 çıktım. 62 ile başlamıştım. Boyum 1.70. Doktora da kilo hakkındaki fikrini sordum. Ben her ay 1 kiloyu normal görüyorum, geri kalanı fazlalık dedi. Ben de dikkat ettiğimi, bir gün çok kaçırdıysam diğer gün dikkat ettiğimi söyledim. Çok sevindi 😂 Kendini bilmen çok iyi, sen yeterince ye yeter ama tabi diyet de yapma dedi. Fazla yemene gerek yok, böyle gidersen çok kilo almazsın dedi, bakalım ☺️

Valla hissederim belki diye tvyi bile kısıp dinliyorum kendimi ama yok 😂😂 Ben bir de göbekliyim sanırım kilo olunca daha geç hissediliyormuş 🙊 Beklicem artık
Aynen bende beklicez bakalım😀😀😀
Yattım geri. Şimdi kalktım. Ama hava buz. Geri yatayım bari 😂
🥶🥶😂😂😂 bende uyandım😜
canım göbeği düşene kadar banyo yaptırmadım 10. günü göbeği düştü ozaman yıkadık tabi oda sorun oldu bizim zamanımızda yıkıyorduk diye ama ben doktorumu dinledim inat ettim yıkatmadım 🤷‍♂️
Bakalım ben öyle yıkamam konusunda önemli değil , annem ne derse onu yapıcam😀😀 benim doktorum o😂😂😂😂
Bebek pamuğunu demişken
Poposunu da pamukla temizledim ilk zamanlar. E bebekte satılıyor
Sonra ıslak mendili yıkadım kullandım
En son ıslak mendile geçtim
Ben o pamukdan ozman nolur me olmaz 1-2 tane alıyım en kötü popoya kullanırım

Ben çürümüş durumdayım çok ağır bir grip olmuş gibi geçiriyorum. Doktorum parol, burun tıkanıklığı için tuzlu su solüsyonu ve binlik c vitaminini verdi. Filyasyon ekipleri sağlık ocağı vs de nane limonun gönlüne kaldına getiriyor zaten onlar hiçbir ilacı önermiyor.
Bende sonunda grip oldum.Ateslendim acile gittim parol serum birde vitamin serum verdiler.

Kızımda üzüldü önce sıparıs verdım deyince.
Sonra dedim " senin baban işyerinde, arkadaşlarıma gittiğinde dışardan yiyiyor merak etme "

" bilmiyordum " dedi.
İyi dedim biliyorsun artık sevinebilirsin 😂

Çocuğa bak ya :KK53: babası da yemiyor diye üzülüyor
Hayırlı evlat 🤣

X