2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu canim. Ama fiyata bak yakından takip etmek lazım. İndirime girince almak gerek. Sigorta karşılıyor mu bilmiyorum
Ama sanmıyorum da

Eklentiler

• Screenshot_20220118-014553_Google.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 70
Dikiş izi nedir? Kremi mi?
Kremiyse onun adı farklıydı ama cr ile başlıyordu
Yaaaa geçen demiştim ya ocak annelerinde gördüğüm, oydu ama almıcam galiba ben yinede ismini unutmuyım diye yazdım
Geçen sizde gerek yok demiştiniz
Daha çok kantaron yağı almayı düşünüyorum, izi geçirsin diye

Ben asla buna gerek yok demedım
Gercekten iz konusunda başarılı
Kantoran yağı dimi, benim suratımı kedi tırmaladı, kantaron sürdüm geçt, normalde tırnak izi geçmez diyolardı allahdan geçti Oyuzden kantaron yapınogun bugundür vazgeçilmzim
Sezeryandan sonra doktor hem iyileşmesi hem de dikiş izi için veriyor
Ozman tamam yazıyorum, bu bemiö için en önemlisi, iyileşmesi hemen geçmesi için Takip ederim indirime girerse

Kantaron yağını bilmem:) ben onun hakkında yorum yapmadım.

Bende gece geç uyuyanlardanım sanırım. Bir sorum olacaktı. Afedersiniz 3-4 gündür vajina da kaşinti oluştu. Şubat 1 de kontrolüm var. 17 haftaya giricrm inşallah. Yolumda uzun her zaman gidilmiyor. Benim gibi bu durumu yaşayan var mı?

Benimde oluyo acıkcası, ama ne biliyim olan akışına bıraktım Önemlimidir acaba bilemedim

Merhaba bende de benzer bir durum var dr trivag ovül diye bir ilaç verdi. Prospektüs gebelikte sakıncalı olduğu, rahim içi temizlik yaptığı yazıyor. Burda başka konularda ilacı kullananlarda yoğun iltihap akıntısı ve kanama olduğunu yazmışlar korkup kullanmadım

Ne güzel akinti için fitil kullanıyorum o geçti. Bebişe de cumartesi gördüm içim rahat. Hep yatıyorum bugün iş yaptım yorulup rahat yatayım diye. Ama yok uyku Basım ağrıdi yatakta durmaktan
Yok lanet olasıca ne yaparsan yap, gelmiyo, gündüzler hep kapanıuo gözüm, ama gece cin gibi inşallah çocuklar bize benzemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…