2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ve anne sütü alan bebeklere genelde su vermezler. Ben ara sıra 1 çay kaşığı verdım.
O yüzden de ağzında hic pamukcuk sorunu yaşamadım.
Evet çocuğa 6 ay su verilmezmi, yeğenime verilmiyodu, babam deli oluyodu şu çocuğa su verin artık diye😂😂 6 ayın sonunda su verildi bayada içti, babam dedi çocuk yandı artık sususzlukdan😂😂😂😂

Evet çocuğa 6 ay su verilmezmi, yeğenime verilmiyodu, babam deli oluyodu şu çocuğa su verin artık diye😂😂 6 ayın sonunda su verildi bayada içti, babam dedi çocuk yandı artık sususzlukdan😂😂😂😂
Verilmez derler anne sütü aldığı icin. Ama anne sütü alan bebeklerin ağzının ici pamukçuk olabiliyor, anne sütünden başka bisi almadığı için.
O yüzden 1 çay kaşığı su verdım ben

Verilmez derler anne sütü aldığı icin. Ama anne sütü alan bebeklerin ağzının ici pamukçuk olabiliyor, anne sütünden başka bisi almadığı için.
O yüzden 1 çay kaşığı su verdım ben
Bende verrim ozman ağzınıde mendille siliyosun galiba hep,
Annem bide şekerli su veriyo hastanede, sarılık olmuyomuş çocuk , benim doğumumda kardeşimde devlet hastanelrrinde 6 kişi oluyomuş odada,
Hepsi sarılık geçirmiş, annem şekerli su verdim hiç birnizde olmadı dmeiş. Onada doktor yap demiş

Aha bu saçma diş kasıyıcı o zaman 75 -100 ₺ idi 6 sene önce
Grupça almıştık nerdeyse 😂şimdiki fiyatına bakın
Yuhhh yani

Eklentiler

• Screenshot_20220118-012654_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220118-012654_Trendyol.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
Bende verrim ozman ağzınıde mendille siliyosun galiba hep,
Annem bide şekerli su veriyo hastanede, sarılık olmuyomuş çocuk , benim doğumumda kardeşimde devlet hastanelrrinde 6 kişi oluyomuş odada,
Hepsi sarılık geçirmiş, annem şekerli su verdim hiç birnizde olmadı dmeiş. Onada doktor yap demiş
Onu bilmiyorum canim.
Açıkçası mendil kullanacak hic fırsat olmadı
Ağzının suyu da akmadı
Kusması da olmadı
6.ay ek gıda döneminde peçete ile basladım😂

Allahdan siz ikiniz birlikte çalışıyosunuz galiba, şuan ben çalışmadığım için dahada yük bindi😂😂
Hayır canım o zaman çalışmıyordum
O yüzden para muhabbeti oldu . Suan istesem o saçma kasıyıcıya o parayı veririm
Hiçbişi diyemez.
Ama işte ber vermem o parayı ona :KK53: o zaman verirdim aşırı pahalı gelmiyordu bana . Suan abartmakla kalmamışlar cılkını çıkarmışlar.

Birlikte çalışmıyoruz bu arada 😀

Hayır canım o zaman çalışmıyordum
O yüzden para muhabbeti oldu . Suan istesem o saçma kasıyıcıya o parayı veririm
Hiçbişi diyemez.
Ama işte ber vermem o parayı ona :KK53: o zaman verirdim aşırı pahalı gelmiyordu bana . Suan abartmakla kalmamışlar cılkını çıkarmışlar.

Birlikte çalışmıyoruz bu arada 😀
Yani sende oda çalışıyo demek istedim evdeyim dedin yaaa😀😀
İşte gerçekden çalışmak sormadsn bişi almak daha iyi😂💪🏻💪🏻💪🏻

Bu arada inşallah o kaşıyıcı hala duruyodur😂😂😂 saklamışsındr inşallah

Benim test sonucum bu şekilde ve doktor herhangi bir ilaç kullanmana gerek yok dedi. Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. Ona rağmen heterezigot genler önemli değil denildi.
Aynı benim sonucum. 4G/5G burada normal sayılıyor. Heterozigot diye bile geçmiyor. Sonuç olarak ilaç kullanıyor musun, kullanmıyor musun? Benim için ne önemli soru bu, nefesimi tuttum bekliyorum 😍

Yani sende oda çalışıyo demek istedim evdeyim dedin yaaa😀😀
İşte gerçekden çalışmak sormadsn bişi almak daha iyi😂💪🏻💪🏻💪🏻

Bu arada inşallah o kaşıyıcı hala duruyodur😂😂😂 saklamışsındr inşallah
Tarihe karışmıştır
Çünkü ağza alındığı için zamanla aşınıyor. Olsaydi bile kullanmazdım
Bakteri üretiyor doğal olarak. 😀
Bunda klasik kasıyıcı alıcam 😂

X