2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Herhalde normal temiz beezlede olsa olur boşuna temizleme suyu almayalım bilmediğim için şimdi gider gerekli gereksiz şey alırım, not tutuyom
Ve eczaneden bebek yıkama süngeri alıyordum. E bebekte de vardır
Şampuan olarak sebamed kullandım
Sebamedi yazdım notlara ozman , yıkama süngerde alıcam Muslerada iyi diyolar ama çok pahalınya

İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın, hepimiz alırız Bu pıhtılaşma bela resmen. Eskiden bunlar mı vardı sanki? Kaç kadın bu testlerden bihaber hamile kalıyor. Ben kimyasallardan sonra yaptırdım, zaten kimyasalla da pek alakalı değilmiş. İleri haftalardaki düşüklere sebep oluyormuş. İnşallah bu tek heterozigot benim için sorun olmaz

Belki de bazı şeyleri kullanma gereği bile duymayacaksın. Ben 3 yaşına kadar sebamed kullandım
Ne konak oldu, ne kabuklanma, ne alerji.. gayet memnunum
Kapitalizmin kölesi olmaya gerek yok o kadar da

Belki de bazı şeyleri kullanma gereği bile duymayacaksın. Ben 3 yaşına kadar sebamed kullandım
Ne konak oldu, ne kabuklanma, ne alerji.. gayet memnunum
Kapitalizmin kölesi olmaya gerek yok o kadar da
Yaniiii boşuna oakdar para vermeye bencede gerek yok, sebamed de yapmıyosa alınır

Benim test sonucum bu şekilde ve doktor herhangi bir ilaç kullanmana gerek yok dedi. Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. Ona rağmen heterezigot genler önemli değil denildi.

Eklentiler

• 9240DACD-0A20-4A8F-A239-71704C1A79D9.png
    182 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…