2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aylin hanım benim de doktorum
12 yıl once oğlumun doktoru da oydu
2 sene oldu ayrılalı ama 6 sene bende Tınaztepe de çalıştım
Doğum fotografcısıydım😁
Ben oraya geldiğimde dönem sen çalışıyormuşsun ozaman 2018-2019 filandı 🤭 ama gelende kıvırcık saçlı bi kadın doktor var Feyza mı neydi düşüğü onunla yaptım üstüne ayy düşmüş toparlan gel dedi böyle soğuk soğuk ondan onu hiç sevmiyom 🤦🏻‍♀️ Aylin hanıma da atom karınca diyorlardı sanırım ufak tefek koştur koştur halde sürekli 😂

Yapmıyormuş gibi yapıyorum ama kendinden sıkıldım 😔 hamile olmasam hiç umrumda olmaz pozitif çıkmışım nefesim daralmış bilmem bişiler olmuşum hiç umursamam öyle canı tatlı biri değilimdir ama şimdi içimdeki minik kızı düşünüyorum ister istemez acabalar basıyor 🙄 hayırlısıyla karantinam bitse de bebeği görmeye gidebilsem 😔
Canım benim ben de aynı şeyleri düşünüyorum inan. Cumayı iple çekiyorum. Sürekli elim karnımda keşke hareketlerini hissedebilsek 😞 içini ferah tut. İyi düşünelim iyi olsunlar

Annişler siz uyanıksınız bişi sorcam şuan youtubede bebekmalışverişi izliyorumda , bebekler galiba göbek bağı düşene kadar yıkanmıyor,
Bebek pamuğu varmış, temizleme sularıyla temizliyolarmış, sizde öylemi kullandınız, Anteplililili Anteplililili ssevilll ssevilll Surrender Surrender
9 günde düştü
Yıkayan var
Ben yıkamadım ve hiçbiri yapmadım
Akışına bıraktım :KK53:

Annişler siz uyanıksınız bişi sorcam şuan youtubede bebekmalışverişi izliyorumda , bebekler galiba göbek bağı düşene kadar yıkanmıyor,
Bebek pamuğu varmış, temizleme sularıyla temizliyolarmış, sizde öylemi kullandınız, Anteplililili Anteplililili ssevilll ssevilll Surrender Surrender
Biz düşene kadar yikamadik oraya sadece gazli bez koyduk düştükten sonrada her banyodan sonra iyice kurulamak gerekiyor bakimi önemli oranın

Bu geni çok önemsiz görüyorlar. Pıhtılaşma yok, bu pıhtılaşma değil diyorlar. Size de öyle mi dediler? İğne falan kullanmıyorsunuz sanırım. Ben de kullanmıyorum.
Benim bunların haricinde pai de heterozigot, faktör V homozigot. Faktör V baya riskliymiş gebelik harici normal hayatta senin için bile risk oluşturabilir diyorlar. O yüzden direkt bu gene odaklanıyorlar. İğne ve coraspin kullanıyorum şuan bu 3. Gebeliğim. 2 kaybım oldu ikinci 24 haftalıktı pıhtılaşmadan şüphelenmişlerdi öyle de çıktı 😔

X