2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

kaç yumurtan büyümüş dediler mi bana büyüyen 4-5 yumurta var geriden gelenler büyür mü bakacağız dediler. inşallah büyür olgun çıkarlar kafayı yicem düşünmek istemiyorum.
Cnm şimdi doktordan çıktım çok şükür istediğimiz boyuta gelmiş yumurtalar sol da 9 sagda 4 tane bar şuan 10-12 arası çıkar yumurta boyutları güzel dedi geriden gelen benimde vardı 6 7 tane ama sanırim onlar küçük kaldı biraz bakalım toplamada goreceğiz artık inş hayirlsii olsun sağlıklı olsunlar yeterki de senin kontrolün ne zaman canım ben bu gece 22.30da ovitrella ve ganopaptly vuracağım cuma sabah 8.30da yumurtalar toplanacak rabbimin izniyle dualarınızı bekliyorum inş hakkımda hayırlısını nasip etsin rabbim inş güzel sonuçlar alayım bnde sabah öğle akşam da parol yazdı 2 gün bugün sadece 112.5 da Ganol f yapacam başka iğne yok bakalım çok heyecanliyim

Parolu neden verdi canım? Şey diyorlar, ağrı sızı olursa parol kullanın diye de. Senin yazdığından her koşulda günde 3 kez parol kullanıcaksın gibi düşündüm.

Ay hadi süper inşallah opu da güzel geçer sonra da güzel güzel bölünüp 5. Güne giderler inşallah

Parolu neden verdi canım? Şey diyorlar, ağrı sızı olursa parol kullanın diye de. Senin yazdığından her koşulda günde 3 kez parol kullanıcaksın gibi düşündüm.
Canım bende ağrı sızı diye düşündüm hatta içmem dedim doktora yazınca dayanırım dedim fazla ilaç almamak için ama yumurtaların strese girip kalitesinin etkilenmemesi için veriyorum mutlaka içeceksin dedi şimdi içtim akşam yine içecem yarında sabah öğle akşam kulanacam cuma opu olacak zaten bakalım bende ilk defa kullanacağım

Ay hadi süper inşallah opu da güzel geçer sonra da güzel güzel bölünüp 5. Güne giderler inşallah
Aminnnn aminnnnn inş cnm ya çok heyecanliyim gerçekten yerimde duramıyorum inş rabbim hepimizin tedavisini hayırla sonuçlandırsın güzel ilerlesin her sey

Aminnnn aminnnnn inş cnm ya çok heyecanliyim gerçekten yerimde duramıyorum inş rabbim hepimizin tedavisini hayırla sonuçlandırsın güzel ilerlesin her sey
Heyecan güzeldir strese girmediğin sürece maşallah bak güzel ilerliyor her şey dua et bol bol amin canım benim

Aaa bak her gün bir yeni bilgi, ben bunu hiç bilmiyordum. Toplamadan önceki 2 gün içiyorsun yani doğru mu anladım?

BİZEDE HABER VERIRMISIN GÜN GÜN NASIL GIDIYOR EMBRIYO OLUSTUMU KALITE NASIL VS. DURUM İLE İLGİLİ
Tabiki bugüm şöyle dendi 2 tanesi olgunmuş bugün döllenmiş, diğer 3 tanesi ise bugün olgunlaşmış işleme almışlar döllenirse takip edilecek diğer 3 olgun değilmiş

Tabiki bugüm şöyle dendi 2 tanesi olgunmuş bugün döllenmiş, diğer 3 tanesi ise bugün olgunlaşmış işleme almışlar döllenirse takip edilecek diğer 3 olgun değilmiş
İnşallah o 3 tane de sağlıkla döllenir 5 tane 5. Gün embriyosu misss onlarda döllenir inşallah

Kafam karıştı bu yumurtalar dışarıda olgunlasiyormu

AA İLK DEFA DUYUYORUM BOYLE BIRSEY.
TOPLANAN GUNUN ERTESI KAÇ TANE VARSA DÖLLENEN DOLLENIR .ERTESI GUNE YENI OLGUNLAŞAN OLMAZ Kİ YANI TOPLANANIN OLGUNLASMA ISLEMI BITMISTIR. ÇOK İLGİNÇ BİR BİLGİ OLDU BENIM ICIN DOKTORUMA SORACAĞIM.

BANA HEP ŞÖYLE DENDİ:
OPUDAN SONRAKI GÜN 1.GÜN 1 TANE DÖLLENDİ. 2.EMBRIYONUZ DÖLLENDİ AMA GELİŞİMİ VE CEKIRDEGI İYİ DEIL AMA YINEDE TAKIPTEYIZ.VE ERTESI 2.GÜN ARANDI O TAKIP EDILEN CEKIRDEGI IYI OLMAYANIN GELISIMI DURDU.

MUHTEMELEN SIZINDE 2 TANE GELİŞİMİNİ SURDURECEK..

UMARIM HEPSİ DÖLLENİR

Heyecan güzeldir strese girmediğin sürece maşallah bak güzel ilerliyor her şey dua et bol bol amin canım benim
Çok şükür canım rabbim nasip etti bu günleri görmeyide inş dua bundan sonrası içinde bolca dua rabbime teslimim hayirlsiini versin hakkımda inş

Aaa bak her gün bir yeni bilgi, ben bunu hiç bilmiyordum. Toplamadan önceki 2 gün içiyorsun yani doğru mu anladım?
Evet cnm bende şaşırdım hatta dedim gerek yok kullanmam diye ama kesinlikle kullanılacak dedi doktorum özellıkle kağıda yazdı bide evet cnm 2 gün içeceğim sonr opu olmuş olacak hayirlsiyla inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…