Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bugun butun gun karin agrisiyla gecti adet agrisina benzer daha hafif ama sanki rahmim cekiliyomus gibi bi tuhaf ara sira bas donmesi var biraz bel agrisida eslik ediyo yumurtlamanin 8.gunu 3 gundur boyleyim yaklasik olarak. Bu kadar erken belirti vermez ya noluyo acaba benzer seyler yasayan bati yakin olan var mi??
Göğüsler fena benım onun haricimde bişi yok adet agrııs da yok

Göğüsler fena benım onun haricimde bişi yok adet agrııs da yok
Bende bi o eksik oda sana gecmis 😂 Ay hadi insallah rabbim gonlumuzden geceni hayirli etsin hakkimizda 🙏 Benim takvimde beklenen adetim 6si gorunuyo ama 21inde yumurtlama gordum 14 gun koyunca ustune ayin 4u oluyo sence yarin predictor alsam yapsam varsa biseyler cikarir mi silik milik?

Bende bi o eksik oda sana gecmis 😂 Ay hadi insallah rabbim gonlumuzden geceni hayirli etsin hakkimizda 🙏 Benim takvimde beklenen adetim 6si gorunuyo ama 21inde yumurtlama gordum 14 gun koyunca ustune ayin 4u oluyo sence yarin predictor alsam yapsam varsa biseyler cikarir mi silik milik?
Senın daha varmış ya bekle bişi yapma benım senden daha erken bak 1 Mayıs da adet oldum 2 hazırrama kadar benım bile beklemem lazım normal şartlar da hiç kendını strese sokma bekle sadece pazartesiye kadar bekle en azından ben anlamaıdm bişi ne olur ne olmaz diye kız pet bile taktım valla 😂

Senın daha varmış ya bekle bişi yapma benım senden daha erken bak 1 Mayıs da adet oldum 2 hazırrama kadar benım bile beklemem lazım normal şartlar da hiç kendını strese sokma bekle sadece pazartesiye kadar bekle en azından ben anlamaıdm bişi ne olur ne olmaz diye kız pet bile taktım valla 😂
Tamam ya 😂 Arttiriyorum saliya kadar bekliyorum sali yapicam test 😇 Stresli degilim aslinda yoksada problem yok normalde belirtiyi fazla takmam cunku gecen aylarda ne belirtiler gordum neler ama bu defa kimyasal gecirdigim aya benzer belirtilerim var + bu kasik agrisi suphelendirdi varsada yoksada bi an once ogrenmek istiyorum o yuzde bide sigarayi birakayim diye 🙄

İnşallah gebeliktir ya o zaman☺️ anladım canım bir kaç gün daha böyle çıkarsa mı gebelik çıkıyor genelde hep kendimi soruyorum sen ne durumdasın ilk gebelik mi olacak senin de ☺️
Ben araştırdım lh değeri neye göre yükseliyor diye gebelikte ve adette aynı miktarda artıyormuş yani hem gebelik belirtisi olabilir hem adet belirtisi. Adet gününde adet olmadıysan ve lh yüksek çıktıysa gebelikten şüphelenebilirsin ancak

Tamam ya 😂 Arttiriyorum saliya kadar bekliyorum sali yapicam test 😇 Stresli degilim aslinda yoksada problem yok normalde belirtiyi fazla takmam cunku gecen aylarda ne belirtiler gordum neler ama bu defa kimyasal gecirdigim aya benzer belirtilerim var + bu kasik agrisi suphelendirdi varsada yoksada bi an once ogrenmek istiyorum o yuzde bide sigarayi birakayim diye 🙄
Ya :) sen her türlü bırak zaten bende bıraktım vallla tamam hadi salı olsun koz bekelemdeyiz okey

Canım selam ben hiç ovülasyon kullanmadım 4 aydır doktor kontrolünde öğreniyorum yumurta durumlarımı ama arkadaşlar yardımcı olur onlar usta :) G Gzmyts53 M Mavimiresl Venev Venev A ad000 iyilikperisi92 iyilikperisi92
Canım selam ben de bu ay ilk defa kullandım adetten sonra her gün aynı saatte yapmaya özen gösterdim genelde saat 15 civarı. İlk tuvaletle değil ve testten önce iki saat sıvı tüketmemeye çalıştım. 15.gün idrarımı damlatır damlatmaz iki çizgide aynı anda koyulaştı hiç anlamadım hangisi c hangisi t o kadar aynı olmalı hatta bir tık koyu olabilir t. İkisi de koyu olduğu gün yumurtlamış oluyorsun ve ben yumurtladığım gün bir de akşam test yapıyordum silikleştiğini yakalamak için. Silikleşmesi de yumurtan çatladı demek ve ortalama 12 saat yaşayacak demek.çatladıktan sonra döllenme gerçekleştiği için ve sperm 2-3 gün yaşadığı için pik olduğu gün ve ondan sonraki iki gün ilişki öneriliyor. İnşallah bu ay tutturursun😂

Canım selam ben de bu ay ilk defa kullandım adetten sonra her gün aynı saatte yapmaya özen gösterdim genelde saat 15 civarı. İlk tuvaletle değil ve testten önce iki saat sıvı tüketmemeye çalıştım. 15.gün idrarımı damlatır damlatmaz iki çizgide aynı anda koyulaştı hiç anlamadım hangisi c hangisi t o kadar aynı olmalı hatta bir tık koyu olabilir t. İkisi de koyu olduğu gün yumurtlamış oluyorsun ve ben yumurtladığım gün bir de akşam test yapıyordum silikleştiğini yakalamak için. Silikleşmesi de yumurtan çatladı demek ve ortalama 12 saat yaşayacak demek.çatladıktan sonra döllenme gerçekleştiği için ve sperm 2-3 gün yaşadığı için pik olduğu gün ve ondan sonraki iki gün ilişki öneriliyor. İnşallah bu ay tutturursun😂
Arkadaş cok guzel anlatmış aynı saatte ve her gün yapın 2 ciş unutmayın 10 11 gğn yapsanız yeterli sonra zaten bizim gibi Prof olacaksınız ve adete yakın yapacaksınız orda sa koyu gorursenız heyecan yapmayın değişik ua hormonlar değişebiliyor felan cok cok koyu ise hamıleleık plabolıyormus ama

Eklentiler

• 19755A4D-AFE5-45CF-89BE-582CF2A7C323.jpeg
    19755A4D-AFE5-45CF-89BE-582CF2A7C323.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 33
X