Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20220527_141351.jpg
    IMG_20220527_141351.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20220527_140616.jpg
    IMG_20220527_140616.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 36
Kizlar goguslerim o kadar cok agriyoki 🤷🏼‍♀️ Ama akintim vs yok @ipti naptn test falan yaptnmi kuzum A ad000 @sultansultan90 napiyosunuz kizlar
Canıımm yeni gördüm mesajını inşallah bebiştendir 🙏🏻 ben de evime geldim bugün adet olacak gibi sızlamalar var kasıklarımda zaten halime kalmam imkansız 🤷🏻‍♀️
Artik olmazsa bu ayda lazer epilasyona devam edecem aylardir her ay bebek vardir riske girmesin diye bekliyorum ben migren hastasiyim bide miyoptum goz cevreme medikal botox yaptirmam gerekli yaz aylarinda yaptiriyorum göz kısmasi olmasin bas agrisi yapiyo çünkü güneş cikti artik onuda erteliyorum gunlerdir zararli olmasin diye onuda yaptircm yani herseyi ertelemistim ama sinir bozucu geciyo bugun anlamis degilim daha yataklar duruyo toplamadim ev daginik mutfağa kahvaltı yaptim girmedim her gun sabah 1 saatte hallettigim islerim bile duruyor mutsuzum cok 😔 niye böyle oldum anlamadim hatta biraz önce doktoru arayim botoks icin bile gecti aklimdan nasil olsa hamile degilim bence de bu ay.. eşime de soylendim bi dünya b..k var dedim başın agriyo ilac ic k..çn agriyo ilac ic bu nedir ya dedim senelerdir aliskanlik haline getirdi.. bide kilo aldi git dedim tahlilini ver yaptir napiyosan yap
Canıımm sende benim gibi olmuşsun ben biraz kendime bakım yaptım gezdim tozdum kendimi topladım sıra sende dağılmak yok. Bak ben bu ay ne zaman yumurtladım ne oldu ne bitti hiç bilmiyorum bile büyük ihtimalle ilişki olmadı yunurtlama da yani kesin hamile olamam ama takmayacam.

Benimde 2 Haziran regl günüm inşallah hamileyimdir. Bir sürü belirti var ama pskolojik mi bilmiyom
Benim 1 haziran regl günüm. Bazi belirtiler bende hissediyorum ama psikolojik olabilir. 2 ay bu benim ilk ay olmadi maalesef o yuzden regl gununu bekliyorum test için 😇 Allah isteyen herkese nasıp etsin insallah

Benim 1 haziran regl günüm. Bazi belirtiler bende hissediyorum ama psikolojik olabilir. 2 ay bu benim ilk ay olmadi maalesef o yuzden regl gununu bekliyorum test için 😇 Allah isteyen herkese nasıp etsin insallah
Ben 8 aydır evliyim o gün bu gündür istiyorum ama olmadı her ay belirti yaşardım prikolojik olarak ama bu sefer bi farklı sanki Allah gönlümüze göre versin

Ben 8 aydır evliyim o gün bu gündür istiyorum ama olmadı her ay belirti yaşardım prikolojik olarak ama bu sefer bi farklı sanki Allah gönlümüze göre versin
Amin canim. Benimde 1 yıl oldu evleneli 2 aydir dusunuyoruz korunmayı bıraktık Allah ne zaman nasip ederse insallah. Benim kasık sancisi ve beyaz akıntı disinda baska bir belirtim yok. Ama normal regl olmadan 1 hafta once goguslerim asiri derecede dolgunlasir ve acirdi bu ay o yok

X