Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamamen sokuldum bugün maalesef ki şimdiki regl tarihim 16 Haziran olarak gözüküyor tabi düzensizlik olusmazsa.. beni de ekler misin inşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik olur.. hepimizin gobusleri dolsun bu
Hoş geldin canım haziran bizim için yeni bir umut olsun

Bazen koyu çıkıyo ama kopkoyu olması gerek sen yine değerlendir tabiki farkı koyuyu yakalayınca anlarsın anca ben de öyleydim. Silikleşmesi yumurtanın çatlaması anlamına da geliyor değerlendir bence

Bazen koyu çıkıyo ama kopkoyu olması gerek sen yine değerlendir tabiki farkı koyuyu yakalayınca anlarsın anca ben de öyleydim. Silikleşmesi yumurtanın çatlaması anlamına da geliyor değerlendir bence
Hic sanmıyorum daha da koyulasacagini. Kesin silik çıkacak bugün. Sıkıldım artık ovulasyon işlerinden bu ay da olmazsa kendimi rahat bırakıcam artık.

Merhaba kızlar.Nasıl sizde durumlar? Bende yumurta çatladı..değerlendire bilemedim..evde misafir var..eşim çok yorgun olduğu için uyuyub kalmış..kesin hamile kalmıcam..çok üzüldüm(((
Yaa bizi bi salsınlar gerçekten hep de nedense yumurtlamaya denk geliyorlar benim de aynu şekilde oldu bakalım bu ay bizi neler beklemiyor

Silik yeni çıkmadımı zaten değerlendir önemli olan çatlaması ve çatlamışsa da daha vaktin var
Hayır dün sabah yaptığım koyuydu. Satın aldigim sayfadaki kadin ovulasyon başlamış akşam tekrarla testi daha da koyulasacak mi bakalim dedi. Koyulasmadi yumurtlama yok diyor. Bu koyulukta nasıl yumurtlama olmaz anlamadım ya. Çok akintim var hafif hafif ağrılarım var göğüslerim şiş. Anlamadım birsey

Eklentiler

• 16530361070265062806802633306902.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar minnakkurabiyelerr paylaşmış hikayesinde. Bu yumurtlama ise benimki ne ? Bana neden yumurtlama degil dedi? Benimki daha koyu üstelik

Eklentiler

• IMG_20220520_123928.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…