Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oy kuzum içim darlandı ya. Ben randevumu 14 hazirana aldım 12 sinde regl olurum diye e benim lekelenme az önce başladı şimdi 14ünde reglin 4. günü olacak. Doktora 3 desem bişey olur mu acaba ya.

Ben daha önce bir sürü tedavi gördüm onları anlatırım da öyle hemen aşılama olur tamam der mi ki ya. Evrak falan da istiyorlarmış bir sürü. Ya hastaneyi arayıp sorayım desem mesai saati dışı yarın da hafta sonu.

Bence hic darlanma oldugu gibi anlat insallah iyi bi doktora denk gelirsin. Zaten o seni yönlendirir evrak falan gerekirsede duruma göre artik ayarlarsin en azindan surece gecmis olursun. Zaten leke gelmis senin bide aksam tam olarak regl sayilmazsin gece geldi dersin

Benimde ayın 6si regl günümdü randevum ayin 7siydi ama bende 4 ünde yogun kanamali oldum Maalesef cumartesiye denk geldi pazrtsi doktora bildirdik 10 gun klomen yazmis gunde 1 bitince gel demis ama 10 gun cok fazla bende bugün 5. Yi ictim daha icmiycem zaten birazda yan etki yapıyor

Hayırlısı artık aynı gün için diğer özeldeki doktoruma da randevu aldım artık üniversite olmazsa özele gidicem
Klomen ben 3 ay kullandım ama sabah akşam 5 gün kullandım. Sana bi acayip yazmış.

Özeller daha iyi oluyor ama bizim burda maalesef özelde adam akilli gidecegim bi doktor yok ben kaldim araştırma hastanesine Allahtan doktoruma istedigim zaman ulaşabiliyorum prof bide icim rahat.. dedigin gibi klomen işi biraz tuhaf oldu anlayamadim bende yüz yüze de görüşmedim artik 1 hafta sonra giderim ilac bitti geldim diye

Yüz yüze görüşmeden mi klomen yazdı aşko. Klomen vermeden önce bi yumurtaların durumuna bakması gerekiyor. Kist falan yapıyor yada Olan kisti büyütüyor

Yoğun kanamanın başladığı günü ilk gün kabul ediyorlar

Off 1 haftadır boğaz ağrım var ya faranjit ten şüpheliyorum pazartesi sağlık ocağına gidicem de o güne kadar neler yapabilirim kızlar

Yoğun kanamanın başladığı günü ilk gün kabul ediyorlar
O zaman güzel benim yarın da yoğun gelmez çünkü amaan benim bişey bildiğim mi var desene alt taraf benden bağımsız bi yumurtluyo 2 3 tane, canı istemezse hiç yumurtlamıyo. Olmadı kist yapıyo takılıyor kendi kendine bende burda yırtınıyor o gün mü bu gün mü diye

Hepimiz aynıyız valla ovulasyon testlerine de güven olmuyo bende çareyi iki günde bir yada iki gün boşluk bırakıp değerlendirmekte buldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…