Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende alip kullansam olur mu doktor tavsiyesi olmadan kullanilabilir mi ya o takviye ile cok hamile kalan okudum
İnfolic combi için bir şey diyemem ama Pko olmayanların inositol takviyesi almasını pek önermiyorlar sanırım. Burada biraz başlıkları okumuştum pko olmayanlarda amh düşürebiliyormuş. Doktoruna danışıp kullan bence canım

Canım sen bu ilaçları ne için kullandın. Sende pko var mı
Kuzum yok hiçbişeyim yok benim yumurta kalitesi artsın büyüsün diye verdi biraz geç büyüyüp catlama oluyodu bende bütün hormon testlerim de normal amh ım cok iyi eşimin spermi çok iyi geçen saçım için vitamin değerlerime baktırdım b12 im iyi d vitaminim iyi demirim cok iyi Ferritin diye test var oda vucudumuzun vitamin deposu depolarım da cok dolu kız herşeyim cok iyiyken 1 senedir kalamıyorum 3 çatlatma iğnem başarırız oldu

Kızlaaaarrrr tekrar test yaptım predictor çok çok çok hafif bir çizgi var leke durdu acaba kuruma çizgisi mi pozitif mi çizgi o kadar hafif ki mümkün değil foto da görünmüyor

Aynen canım zaten bu ayda olmazsa doktora gidicem onuj tavsiyesine gore ilerlerim attık

Sen bir tek eş paketi kullanmadınmı?
Kuzum geçen ay mfk ballardan kullanmıstım plus cıkarmısya o değil eskisini bu ay eş paketi kullandım onun dısında agrı ürünü var sedare enfeksiyon için almıstım bir kere kasıntım olmustu duruyo evde saç için aldım ürününü ev mfk doldu mübarek

Hadi ya şaşırdım bak. İnşallah bu ay tutmuştur kuzum Yaşın kaçtı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…