Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herseyin sifasi bitkilerde var aslinda bende simdi MR dan ciktim ilacli MR di 2 gunde cikarmis sonuc. İyice ne oldugunu öğreneyim ben denerim sogan kuru
Kesinlikle öyle eskisi gibi gerçek şeyler tüketebilsek bu kadar sağlık problemi yaşamayız aslında ama işte yendiğimiz içtiğimiz her şeyle oynadılar. Hadi inşallah temiz çıksın güzel haberler ver bize

Bu değer endometrioziste de bu kadar yüksek çıkar canım paniğe kapılma. Çikolata kistin olabilir. En kötü ihtimalle laparoskopi ile temizlenir. Ne zaman görecek doktor?
Ben bugün doktora gittim sabah genel muayene diye gebelik dusundugum için kitleler çıktı çikolata kisti de var ama baska bir kitle daha gordu doktor ona bu riskli gorunuyor dedi. İlacli MR da girdim. Kan verdim. Bazı sonuçlar cikmis netten baktim CA 125 108 çıkmış. MR sonucum cuma 16.00 da cikacak onu bekliyorum canim. İnsallah kotu birsey degildir

MR cuma 16.00 da cikicak. Ama bazi kan testlerim cikti ca 125 yazan test 108 cikmis referans 0 ile 35 arasi

Sildikçe peçeteye gelir ya da çamaşırını kirletir genelde öyle oluyor
Sabah çamaşırımda görmüştüm şimdi çok az oeçeteye geldi sabahkine nazaran kahverengimsiydi. Eğer sökülüp adete dönmezse yarın direkt kan vereceğim1 dış gebelik 1 kimyasal geçmişim olunca tedirginim

Soğan kürü nasıl yapılır tarifi varmi sizde hangi dönemde kac gün içiliyor bilginiz varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…