Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla kuzum biz bugün bayağı korktuk. Trafikte ışıkta dururken bizim araca arkadan çarptılar. Tabi beni hemen bir telaş aldı. Doktorunuzu aradık lekelenme kanama olmazsa korkmayın olursa beni arayın mutlaka dedi. Çok şükür birşey olmadı ama korkusu yetti tabi. birde hafif bel ağrısı var neden anlamadım
Çok geçmiş olsun kuzum 🙏 endişelenme bel ağrısı gebeliğin olmazsa olmazı. İlk 3 ay ve son 2 ay falan oluyor. Dediği gibi kanama olmazsa sıkıntı olmaz, çok şükür böyle atlatmışsınız Allah beterinden korusun

Valla kuzum biz bugün bayağı korktuk. Trafikte ışıkta dururken bizim araca arkadan çarptılar. Tabi beni hemen bir telaş aldı. Doktorunuzu aradık lekelenme kanama olmazsa korkmayın olursa beni arayın mutlaka dedi. Çok şükür birşey olmadı ama korkusu yetti tabi. birde hafif bel ağrısı var neden anlamadım
Ayy geçmiş gitmiş olsun canım.. merak etme annesi onu herşeyden koruyor 🥰 bel ağrın sıkıldığın için kendini kasmıssındırbondan olmuştur..

Kuzu çok geçmiş olsun inşallah yaşamazsınız bir daha Allah korusun ikinizi de 🙏🏻🧿

Çiçeklerim döngümün 16. Günü yumurtlamam takvime göre salı günüydü 1 saattir başlayan sol yumurtalıkta hafif batma alt karnımda aşağıya doğru basınç var bide midem bulanıyo o basınc yüzünden sanki böyle adet oldum olucam gibi hatta kan şekerimde düşük canım tatlı bişeyler istiyo yedim adet olucam gibi ya sizce halim ne olcak🙄😬😑

Çiçeklerim döngümün 16. Günü yumurtlamam takvime göre salı günüydü 1 saattir başlayan sol yumurtalıkta hafif batma alt karnımda aşağıya doğru basınç var bide midem bulanıyo o basınc yüzünden sanki böyle adet oldum olucam gibi hatta kan şekerimde düşük canım tatlı bişeyler istiyo yedim adet olucam gibi ya sizce halim ne olcak🙄😬😑
Ay pardon bana göre salı takvime göre perşembe imiş aklım salıda kalmış benim 🤭😬

Benim bat 7 si bel ağrım var biraz akıntı bir haftadır var ara ara kasık ağrısı… erken testlerim hep negatifti çok aceleci davranmıştım. Bakalım gecikirse vereyim test diyorummm ilk ayımız bu ay 😂👍 herkesten güzel haberler bekliyorum yaş 26
Benim de 6 si 🥰 yaş 26 😬 4 aydır da çalışmalara başladık bakalım 2 gün önce kaset test negatifti bugün yarın belli olur vaziyet😅 tarihler yaşlar falan ayniymis

Günaydın kızlar 🥰 Bat 7 Haziran test sonucu 🙈
B474BC10-2F82-4FD8-9667-DC94D1A80F15.jpeg

Gecmis olsun canim insallah sknti olmaz yureguni Ferah tut

X