Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
8 ile 12. Günler arası belli oluyo diye biliyorum kuzum ama normal kaset testse 12. Günü beklesen daha iyi sanırım ama erken gebelikte belli olur
Ay erken gebelik testim yok elimde bir tane test kaldı çok merak ediyorum regl olmadım ama regl olacakmisim gibi sancılarım var arada
Belli olma ihtimali yüksek cm bn 11. Günde gormustm normal kaset testle bazilrinda daha gecde belli olablir geç dollenmeyle alakalı ama normalde 10. Gün de sonuç verir
Yaa bakalım sabah bir yapacağım test ya ne çıkacak çok merak ediyorum
Ben 10 gün öğrenmiştim canım patlat bir test nesemiz yerine gelsin bugün kimse test yapmadı galibaa
Ay hadi İnşallah bana dua et sabah güzel bir sonuç çıksın direkt hastaneye koşarım ahdjjd

Gençler gelmiş :) hayırlı habelrer alırsın inşallah

Destina88 @Didemir1 @LeeSoon @Sevdeecikkk kizlar yumurtlamanın 6. Gündeyim sağ kasikta cok batma var belime ve bacağıma vuruyor siz ce umut olabilir mi
Canım şöyle söyliyim yumurtlamanın 8.gününde test yaptım dayanamayıp (erken gebelik testi) negatifti. 12.gün silik çıktı. Yani 1 günün bile önemi var bende o şekilde belirti olmadı hiç bişey diyemem ama mutlaka 12.günü bekle derim. Çünkü döllenme süresi 7-12 gün arası veriyorlar doktorlar. Bi 6 günün daha var dikkatli ol yine de hoplayıp zıplama bi de kendini dinleme. Mutlaka birşeyler le uğraş, unut gebelik ihtimalini. Stres etkiliyor herşeyi. Hayırlısı olsun umarım pozitif görürsün.

Ya hepsi öyle cidden olan anneye oluyor:)ama inşallah kardesi olursa birden değişir
Bende öyle düşünüyorum çok istiyo kardeş bide bana işine gelmiyo o yüzden bana kardeş yapmıyosun diyo sanki siparişle geliyo Kız çorabını bile bana giydirtiyo giyebildiği halde bana giydirtiyo hala gece uyanıp gelip babasıyla aramıza giriyo banyo yaparken gözüm yanıyo diye ağlıyo saçını yıkatmıyo falan biri kral biri prenses köle ben

Yaa çok seviyorum ümraniye yi ❤❤ bende arnvutköydeyim daha önce ümraniye de oturduk çok güzel yer kalabalık ama güzel
Yaa evet ben de seviyorumm. Bir buçuk senedir evliyim buraya gelin geldim ben deee Arnavutköye hiç gitmedim nasip olmadı vallahi bir gün inşallah

Yaa evet ben de seviyorumm. Bir buçuk senedir evliyim buraya gelin geldim ben deee Arnavutköye hiç gitmedim nasip olmadı vallahi bir gün inşallah
Ne güzel ❤ Gelirsen bu tarafa muhakkak beklerim ❤ 1 sene oturduk ümraniye de istiklal mahallesinde pazar yolundaki a101 in hemen yan sokağında ama değişmiştir oralar simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…