Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtalama günü pik yaptığı gün mü oluyor acaba benımde bat 6 hazıran ovü de pik 24 mayıştı
Evet pik yaptığı gün oluyor bazı kadınlar 2 kere yumurtluyor. Program kullanıyorsanız oradaki günlere göre hareket etmeyin mutlaka ovü test yapın ya da akıntınızı takip edin. Şeffaf olduğu zaman bol bol çalışın.

Al benden de o kadar valla aynı benim eşimin lafları ben libidomu geçtim artık valla bari çocuk için olsun demeye başladım

Yumurtalama günü pik yaptığı gün mü oluyor acaba benımde bat 6 hazıran ovü de pik 24 mayıştı
Benimde siz gibi hep göğüslerim 1 hafta önceden hassaslaşır agrırdı bat 6 hazıran hiç bişey yok :)

Kızlar canımlar çok fena gribim ateşim falan var ilaç içmek zorunda kaldım dayanamadım artık olur mu olmaz mı bilemiyorum artıkın ama asıl sorum şu ateşim olduğu için ve sıcakta çok bastığı için coraplarımı ayağından çıkardım dünden beri çok giyemiyorum bugün idrar yaparken iki kasığım birden battı sizce enfeksiyon mu yada ayaklarımı mı üşüttüm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…