Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim testte pozitif gördükten ne kadar sonra kanaman oldu? Yani benim kimyasal bile olsa kanda çıkardı en azından düşük bir deger diye düşünüyorum bilemedimki
Evet evet ben seninkinin kimyasal olduğunu düşünmüyorum ya yok ya da belirtilerine binaen söylüyorum geç döllenme oldu ve yükselecek. Benim testten bir gün sonra leke şeklinde kanamam başladı yerleşme zannettim o kadar azdı 3 gün sürdü iki gün sonra bat günümde adet kanamam başladı.

Kan testlerini kanamadan sonra mı vermiştin

Yaa o benim eşimde de vardı geçtiğimiz aylarda. 15 20 gün hiç yanaşmıyordu. İş yorgunluğundan stresten aklıma gelmiyor diyordu. Bende ona nazaran libidom daha yüksek sinir oluyordum insanın nasıl aklına gelmez diye inadım da var o gelmedikçe bende yanaşmıyordum

Yani bi umut inşallah yükselir de bana da sürpriz olur

hahahah benimde aklımda öyle bişi var 19u babalar günü 10 gün nasıl saklarım diye düşünüyorum varsa tabide hediyeden de yırtmış olurum hahhaha

İyi gelmiştir size de. Ben 12 haziranda regl olurum heralde aşılama da 26 28 gibi olur galiba

Arkadaşlar kanda gebelik en erken kaç gün önce çıkar ? Ben normal muayeneye gideceğim kan da veririm belli olur mu 5 gün var reglime. 8 Haziran bat günüm
Tutunma gerçekleştiğinde kanda görünüyor diyebiliyorum bu da yumurtlamadan 10 gün sonraya tekabül ediyor sanırım

Kızlar hamile kalan anneler bilgisi olan anneler lütfen cebap verir misiniz???? İğnenin 10.gunu göbeğimin altı rahim bölgesi oluyor sanırım ara ara sızı var acaba döllenme oldu mu oldu diye mi rahimde ağrı hissediliyor çünkü döllenme olunca rahime gidiyor benim gibi olan oldu mu lütfen bilgi verir misiniz boşa umutlanmak istemem

Benimde yarın bat. Bugün sabah çok hafif bir pembelik gördüm ama şimdi gitmiş oda. Bakalım yarın gelecek mi? Benimde 1 haftadır kadık ağrısı ve batmalarım var. Ama kan ve israr hep negatif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…