Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah regl gelmezzzz bebede ilk kinasina gitmis olur ahah Sen ovulasyon takibi yapmis miydin?

N NastenkaAleksey canım sen yumurtlama gördüğün günün ovulasyon testini atabilir misin ? Bir de hangi markaydı ? Ben de bu ay ovulasyon takip ettim de yumurtlama da gördüm çatlama da. Senin doktora gidip ovulasyonda yumurtlama gördüğün halde yumurtlama görmediğini öğrenmen beni çok etkiledi. Acaba ben de mi yumurtlamadim dedim kendi kendime. Öbür ay belki doktor takibinde ilerledim çatlatma iğnesi vs olurum. Çok merak ettim senin yumurtlama günü yaptığın testi

Tamamını çekmiştim canım. Artimed markası ama iyi bir marka bildiğim kadarıyla. Sorun bende. Şöyle ki benim şimdiye kadar ilaçsız hiç reglim olmadı. Kendi haline bırakırsam bir sene regl olmuyorum. Çatlama da doğal yolla olmuyor dolayısıyla. Evlenmeden önce sürekli olarak Yasemin diane ya da yazz kullanıyordum, evlendiğimden beri de tarlusal gibi ilaçlarla regl olabiliyorum. Kendi kendine asla olmuyor. O yüzden benim zaten yumurtlama olayım problemli olduğu için kötü örnek oluşturmasın. Sen ovülasyonda gördüysen muhtemelen vardır.

Eklentiler

• DB231BBE-4E78-49CC-B851-E17B28CBF7AD.jpeg
    119,4 KB · Görüntüleme: 49
ben şu ovulasyon testlerine inanmıyorum yaa hiçte yapmadım açıkçası
bende de pcos var 35-40 günde bir adet olurum. yumurtlamamı tam ayarlayamadığım için ben kullandım. iki kere hamile kadlım ikiinde de kullanmıştım. çok ağır bi pcoos yoksa arkadaşın ki gibi senede bir adet görülüyorsa ilaçsız belki işe yaramıyor ama ortalama bi düzen varsa bence işe yarıyor.
mesela ben geçen ay 42 gün üzerine adet oldum ama bu ay 10. gün yumurtlamayı gördüm. eğer kullanmasaydım bilemeyecekim.

ben şu ovulasyon testlerine inanmıyorum yaa hiçte yapmadım açıkçası
2 defa kullandim biri kasim ayinda biride bu ay. Kasim ayinda kullandigimda yumurtlama ve catlama gununu degerlendirdik gebelik olustu ama kimyasal gebelik gecirdim. Bu ayda catlama gununu degerlendirdik tuhaf belirtilerim var yine eger sicaklardan degilse onun icin merak icindeyim Ha soylede bisey var lh testi doktordan daha net cikti bende. Doktora gittigimde pazartesi yumurtlama olur dedi taa persembe oldu ki adetimde 3 gun gecikmisti saat gibidir normalde

Tekrar mi yumurtlama gordun Tam yumurtlama gununu biliyosan 14 16 gun sonrasi kesin adet olman lazim ya mevsimsel bisey olmadigini dusunursek beybi loading....
:) sır koz bilmiyorjm su an bi çarpıntı geldı bak olabılır valla haklısın iki kere yumurtlamak olabılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…