2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Maşallah ne güzel darısı başıma inşallah ben devlete gidiyorum bolu da düzgün özel hastane yok. 6sinda gittim sadece kese gördük foto yüklemiştim . 22 sinde gidicem inşaallah görürüm kuzumu bende🙏🌸🌸
Ne güzel erkenden duymuşsunuz ben duramadım o zamanlarda :)
Benimki erken göründü ama 8. Haftaya kadar gecikebilir kalp atışını duymak. Hatta çok nadir de olsa 10 haftayı bulabilir. Sabırla bekliycez pıtpıtları. Ben duyunca ağladım. Çok güzel bir his
Kasıklarım çok ağrıyor benim yanıyor resmen sizde de olan var mı ?
Ay benim var çok hemde. Sol kasık ağrıyor. Kız diyorlar sol tarafa bakalım hayırlısı 🤩

Canim benim ozel hastaneye gidiyorum canim. Cihazlar kaliteli baya bilmiyorum biraz ruh halim garip oldu nedense. Kahverengi lekeleride gorunce. Allahtan ilk bebegim degil kafayi iyice yerdim galiba. 🙂🙂 Bol bol dua ediyorum Allahima. Nasibi ve yiyecek ekmegi varsa Allahin izniyle bisey olmaz insallah.
Canım stres yapma ben de 6+4 te gittim karından kese ve bebeği gördük ama kalp atışı için iki hafta sonra gel dedi, herkes bu haftalarda duyuyor hocam bir sıkıntı mı var dedim gayet normal dedi, bu işin bir standardı yok dedi. Biraz kuruntu yaptım ama pozitif konuştuğu için kötü düşünmek istemiyorum

kızlar merhaba , önceliklere hamilelere hayırlı hamılelikler ve dogumlar diliyorum. bana yardımcı olabilir msnz ?
bugun gecikmenin 5. gnündeyim dün turuncu nokta gibi leke ardından akıntıyla bırlkte cok hafıf pembe leke gordum pedimi takdım adet sanıp . Devamında hicbişey gelmedi. gecikmenin 2. gününde test yapmıştım negatifti. test aldırıcam bugun ama belki yarın yaparım leke devamı gelmezse . sizlerin tahminleri nedir . bu durum benzerini yasayan var mı ?

X