2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
offf hic sorma canım ya😜. gebelik planlamaya başladığımdan beri inşAllah mayısa denk gelir ve boğa burcu olur diye gönlümden geçiriyordum 🙊. bakalım yine sezeryan olacağım icin belki denk gelir boğaya 🤣. kızımda terazi bu da ikizler olur vay halime 😹
Hahahaha benim kızımda terazi🙈😁 23 ekim 2015😍🐣🦋

Tam 6 haftalık oluyor ama benim ilk gebeliğimde geç döllenme olmuştu o yüzden o yüzden geriden geliyordu 1 hafta kadar bence bu sefer tekrar öyle olucak gibi genelde geç yumurtluyorum çünkü.Sen naptın canım kaç haftalık oldu? Doktora gittin mi hiç?
4+2 gözüküyorum bende sata göre yok kuzum gitmicem bi aksilik olmazsa 6 haftayı bekleyeyim diyorum gidersem stres olucam hayırlısıyla bi duysak şu kalp atışlarını inşallah rahat bi nefes alsak 🤲🥰

Belim çok ağrıyor bir kaç saattir iştahım da açıldı inşallah durum iyidir ya ilk ya ben çok kendimi mi dinliyorum acaba

4+2 gözüküyorum bende sata göre yok kuzum gitmicem bi aksilik olmazsa 6 haftayı bekleyeyim diyorum gidersem stres olucam hayırlısıyla bi duysak şu kalp atışlarını inşallah rahat bi nefes alsak 🤲🥰
Bende tam 6. Haftasında ramdevu aldım hayırlısıyla inşallah duyarız kalp atışlarını da 🥰

Kızlar sıcak duş zararlı mı ya? Ben çok üşüyen biri olduğum için sıcak suda yıkamırım hep, az önce duşta aklıma geldi sıcak su zarar verir mi acaba diye 😭 bişi olmaz dimi, intertte okudum iyi değil demişler, artık buzlu suda yıkanırım napim 🤣

Kızlar sıcak duş zararlı mı ya? Ben çok üşüyen biri olduğum için sıcak suda yıkamırım hep, az önce duşta aklıma geldi sıcak su zarar verir mi acaba diye 😭 bişi olmaz dimi, intertte okudum iyi değil demişler, artık buzlu suda yıkanırım napim 🤣
Kuzum çok sıcak su damarlarını genişlettiği için normalde de iyi değil ılık duş al baya iyi de geliyor hatta bebek biraz daha büyüdüğünde onunda hoşuna gidermiş 🤗

Totosunu yerim ben onun 😂 yaa ben sürekli kızım diye seviyorum, ağzıma hep kızım geliyor. İçime mı doğuyor acaba 😂
Yaaa belkide kız çocuklar çok tatlı oluyor 🤗🤗💕💕bende erkek gibi hissediyorum ama test yaptığım gün gece rüyada kız çocuk gördüm bakalım hayırlısı 🤲🏻🥰🥰

No no no :KK20:çok sıcak olmasın damarları genişletir

X