2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Keseyi değerin kaç iken gördün canm?
Canım bugün hcg bakılmadı en son pazar bakıldı onda da 3548 'di. Kese 3000 üzerinde görünüyor değer . Ben kese gördüm ama bebek görmedim 15 gün sonra dedi keseyi gördük.ok dedi. Gebelik.tahlilleri bakıldı t3 t4 kan falan o kadar

Canım kan testi olumsuzsa ve idrarda da çıkmıyorsa büyük ihtimalle değilsin. Bunlar enfeksiyon belirtisi de olabilir. Ben 7 haftalık hamileyim ama bahsettiğin belirtilerin çoğunu henüz hissetmiyorum bile, psikolojik gibi duruyor. Bu kadar belirti veren şeyin testte gözükmemiş olması imkansız. Umarım en kısa sürede güzel haberleri alırsın 😍
Amiin İnşallah. Sende sağ saliim alırsın inşallah kucağına :) :*

Aaa aynı içtiğin hapı mı fitil olarak kullanıyorsun anlamadım
Öyleymiş kuzum eşime fitil al dedim aynısını vermişler fitil olarak da kullanılıyor demişler bende google'da bakıyorum fitil formu çıkmıyor hep hap şekli çıkıyor meğersem hem ağızdan hem vajinadan alınıyor muş 😅

Selam canım bende kese gördüm15 gün sonra bebek ve kalp atışı inşaallah. Normal 3000 ve üzeri görünüyo ultrasonda . Bizde kese gorduk gebelik kan tahlilleri verdim
gözün aydın canım 🤩 bi an panik oldum kese görünmeyince ama daha cok erken 😆 haftaya gelirsin dedi ama bu sefer tez canlılık yapmamaya söz verdim kendime🙊. 10 gün sonra bekir beye randevu buldum bakalım hayırlısı olsun🤰. Vakalarda coğaldı sık sık hastaneye gitmeyede korkuyor insan 🥴

Anaaa olaya bak, neyse beni de çok kötü yaparsa alttan ittiriveriririm 😂😂😂
Sen ne kadardır kullanıyorsun kuzum bide günde kaç tane alıyorsun benim baş dönmelerim 3. Gün başladı aşırı mide yanması yaptı bidr bende çift görecek kadar başım dönüyor benim bazen Allahtan bir kere oluyor günde yarım saat sürüyor

Sen ne kadardır kullanıyorsun kuzum bide günde kaç tane alıyorsun benim baş dönmelerim 3. Gün başladı aşırı mide yanması yaptı bidr bende çift görecek kadar başım dönüyor benim bazen Allahtan bir kere oluyor günde yarım saat sürüyor
Ben hamile olduğumu öğrendiğimde almaya başladım direk doktor yazdı yani. Sabah akşam bir tane olarak. İçtikten 3,4 saat sonra kafamı tutamayacak kadar dönme yapıyor dediğin gibi yaırn saat falan sürüyor ama okulda mahvetti beni. Ben de o yüzden sadece akşam yatarken alıyorum şimdilik.

Ben hamile olduğumu öğrendiğimde almaya başladım direk doktor yazdı yani. Sabah akşam bir tane olarak. İçtikten 3,4 saat sonra kafamı tutamayacak kadar dönme yapıyor dediğin gibi yaırn saat falan sürüyor ama okulda mahvetti beni. Ben de o yüzden sadece akşam yatarken alıyorum şimdilik.
O zaman ittiriver bacım bundan sonra 🤣🤣vala çekilecek gibi değil yan etkileri

Çok fazla nar tüketmek iyi değilmiş kızlar bende birinden duydum tam da mevsimi 😊
Aynen rahim duvarını inceltiyor diye biliyorum ☺️
9 ay bu fobini hoby yapman lazım :) sağol kuzum
İmkansız işte o🥺
Canım olay şu içmek değil, sıvı tüketmek. Şu içermiyorsan başka sıvılar tüketebilirsin. Doğal meyve suyu, süt, çay ayran, çorba, vs ☺️
İşte sıvı tüketmediğim için su diyorum😂
Bu progestan hap fitil olarak yapılıyor muş ya bende fitil diyince kocaman uzun olanlardan zannettim 🤦🏻‍♀️
Eveeet😂😂 Sen hele eldekileri bitkilere deyince şaşırdım niye yenisini alıyorsa diye😂😂

X