2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahaaa resmen öyküyle almira yanyana koy aynı yaşıyoruz ciddenn heryerim tutuldu napacağımı şaşırdım şurda 25 günum kaldı bi rahat yatamıyorum

Aynısından ogluşunda chicconun var hediye geldi park yatagı 7 8 aya kadar anca yatar onla gerisi allah kerimm

7-8 aya almirayı odasına şutlarsın belki du bakalım Allah büyük

Reactions: Jou
Evet ben o konuda cok hata yapiyorum benim oglanda ayni sekilde ıhlayarak istiyor herseyi yukselen zekanin kitaplarini herseyi aldim ama malesef okumayi sevmiyor durdugu yerde durmuyor cunku

her cocugun farkli oluyor kuzum. geçicidir bence. Ben belisin odasını ayırdım şimdi odasında uyuyor biraz zor oldu ama çokta rahat oldu valla inş darısı sana kuzum. hamilelik nasıl gidiyor bu arada.

her cocugun farkli oluyor kuzum. geçicidir bence. Ben belisin odasını ayırdım şimdi odasında uyuyor biraz zor oldu ama çokta rahat oldu valla inş darısı sana kuzum. hamilelik nasıl gidiyor bu arada.
Iyi yapmıssın canım seninki kolay olmuş genede ben birsüre daha böyle idare etcem yapcak birşey yok artık uğraşamıyorum memeyi nasıl kendi bıraktıysa elbet onuda bırakıcak evde bana düşkün dışarda babasına düşkün habire peşinde ikimizede ayrı yapıyor
Hamilelik son aya girdim ağırlaştım hiçbirşey edemiyorum elimde olsa şimdi dogsun bitsin ama daha küçük

Tabi canım alışır mutlaka. Belis evdede disaridada bana yapışıyor baya zorlanıyorum. Kolaylıkla geçer inşallah şu son zamanlarin çabucak geçsin kız oyy sonra mis kokulu bi bebeeeekkk

Nerdesin yahu geçen hafta aklıma geldin dedim bi gitti gidiş o gidiş
Sorma sweetcim bir kendi kendime kalamadım. Yıllık izin, denetimler derken birde sezon başladı, üstüne telefonumu bozdular 1-1,5 ay telefonsuz gibiydim. Ama artık bir sıkıntı olmazsa bu kadar arayı açmamaya çalışıcam inşallah.. Baksana Jou nun doğumu yaklaşmış ben anca gelebildim

Neseki doğurmadan kavuştuk

Ayyyy gözün aydın ne güzel kız ve erkek bebiş deneyimlemiş olacaksın Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin En son ne zaman girdim hiççççç hatırlamıyorum
Insallahh bitanemm 2 yaş sendromuna bastık iymii olacakk bilmem biri ağlar biri susar falan hahaha elço öldü dersiniz artık

Valla ya hamişler arttı topikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…