2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Ya hatırlar mısın bende öyle başladım ne güzel takıntılı eşim enfeksiyon olur yemek olmasın demişti onun yüzünden çok tartıştık. Onu toparlamaya çalışıyorum şimdi:)

Ya hatırlar mısın bende öyle başladım ne güzel takıntılı eşim enfeksiyon olur yemek olmasın demişti onun yüzünden çok tartıştık. Onu toparlamaya çalışıyorum şimdi:)
Kız enfeksiyon ne alaka aksine bağışıklık kazanır işte ne güzel ben de eskiden yemekten sonra sadece ipeki temizliyordum, şimdi bir de oyuncak bebeği temizliyorum ipek bir kendi yiyor bir de bebeğe yediriyor son günlerde. Yesin diye göz yumuyorum

Bende çok pişmanım ya başta blw yapmadığıma. İşte korkuyordum boğazına kaçar eder diye. Şimdiki aklım olsa öyle yapardım

Y gelde anlat işte biraksaydi bana çorbayida kendi içiyordu. Nerden duydu kim söylediyse:))
Demi ya biz anlayamıyoruz çocukları
Vala ilk çocuk olunca böyle oluyor sweett konuşunca anlarız artık:))
Bende çok pişmanım ya başta blw yapmadığıma. İşte korkuyordum boğazına kaçar eder diye. Şimdiki aklım olsa öyle yapardım
Bende ilk başta korktum ama sonra yavaş yavaş versemde pek faydası olmadı sanırım. Yoksa pankeki alıp yemeye çok hevesliydi

Tecrübesizlik işte nerden bilelim ki kim ne derse ona gittik biraz da.

Kuzum benimki sabah 2 yumurta ve domates salatalik yio sonra tum gun ac ben zorla tıkıştırıyorum agzina ama cikariyor genelde kasik mama yaparsam oda sadece arının pisirilen sütlacini tuketiyor ben doktora sordum normal dedi ama bana normal gelmio

Kizlar yarın sabah 8de hastaneye yatisim var nasip olursa öğlene doğru miniğimi kucagima alicam bol bol dua ediyorum sizden saglikla gelsin sorunsuz bir sekilde dogumum gerceklessin insallah birde bisey sormak istiyorum simdi benim ilk dogum 12 saat suni sanci sonrasi epidural yapildigi icin genel anestezi olmustu spinal yapammistim doktor o anlari gormek istersen belden uyusturalim dedi ben apandist ameliyati oldugumda belden uyusturmuslardi rahat gecmisti ama simdi bi korku sardi beni acaba panik yaparmiyim diye dusunuyorum sizce ne yapayim genelmi olayim beldenmi ? Isin icinde bebek olunca acaba bisey olurmu diye korku geldi ayik olmaya

Sagol bakiyim buna bi
Ben bide iştah açıcı şeyler de veriyorum tabi ama dediğim gibi aşırı bi açma yok ama hiç yoktan iyi tabi
Ay seninkinin istahsizligini biliyorm ya bastan beri cigir acti cocuk, bnmki de izinden gidiyo
Canim hiç mi cok sevdiği bi yiyecek yok? Bu dönemde sadece onu versen?benimki herşeye hayir dese de mesela lahmacuna hayir diyemiyo:)
Muz var onu bile arada reddediyo

Yaaaa hadi gözün aydın sağlıkla al kucağına bebişini panik yapmazsın yaa onlar sürekli senle konuşup oyalıyor. Ben aşırı paniğim benim bile sakın geçti. Zaten paniklersen tansiyon vs yükselirse genele çeviriyorlar

çözüm sanırım kendimize vitamin almak doğru yolda ilerlemişsin
dün gece saat başı kalktık 2 den sabah 7 e kadar ayaktaydım bitiğim

ayyy sağlıcakla çıkın sende bebişinde yavrumm
kuzum bende epidural olmuştum çok güzel onun sesini duyuşun kokunu içine çekişin bir an gittim geldim maziye
yaz bize doğumdan sonra merak ederiz

Yaaaa sağlıcakla gelsinn dünyaya minnookkk
Hiç korkma seninle bile konuşuyolar sohbet ediyolar hiçbirşey görmiyosun önün kapalı tavandakileri görüyorsun

kızlar geçen gün oğlanın anaokulundan tanıştığımız çok sevdiğim bir arkadaşımın bebişşi geldi neyse bebişi görmeye gittik güneş çocukların odasından çıkmıyor dk bir bakıyorum ki aklım kalıyor doğru düzgün kızla oturup sohbet etmedik düşün
neyse bi baktım bizimkinin ağzından bişi var güneş bakım dedikçe ıhhhhh diyor sinirlenip kaçıyor neyse 4-5 dk peşinde kovaladım sonunda çıkardı ağzından küçük bir taş aman Allahım huzursuz duruyordum daha da huzurlandım kocaya gel al bizi yavaştan dedim gözümün önündeki çocuk ağzı tekrar dolu töbe gel kızım yok kaçıyor sonra tekrar çıkardı bu seferde silgi atmış ağzına

dünde çınarın boyalarıyla oynuyordu pastel boyayı soktu ağzına bu kızın bu huyunu ne yapacağız yaaaaa

babası sakın güneş diyor sanki dememiş gb gözünün içine baka baka tekrar ağzına sokmaya çalışıyor

önceden böyle değildi bu kız ya

Reactions: Jou
aaa evet kuzu uykusunda ağlıyor gözleri kapalı
Ozaman diş öyle oluyo ben uykusunda ağladığını görünce hemen anlıyorumki diş emxiriyorum rahatlıyo rabi bidaha 2 saat sonra başlıyor yatmadan istersen calpol ver gerci ben vermedim ama diş kaşıyıcıyıbuzluğa atmiştım o soğukla dişine iyi gelmisti

öyle deneyeyim kuzu
bide havalar soğuk ya geceleri bizim yatakodasıda çok soğuk oluyor tulumla yatırdım dedim tulummu rahatsız etti

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…