2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa bana da çok geliyo kuzum kavga dövüş yapıoz walla çocuk bıkacak ya . Acaba sınıf annesine bi iletsem mi diyorum bana da fazla gibi geliyo ödev. Sıkılıyo yapmak istemiyo. Biz defter yapıyoz bi de aldırdığı kaynak çalışma yapraklarından

evet çocuklar bu sefer bıkıyor şimdi çınara ödev var diyorum ya hemen gidip alıyor çantasından yapıyor güzelce
ama uzun sayfalar olsa bırak gelmek istemez ara verelim der çocuğumu biliyorum
ilet bence canım belki işe yarar
bizde kitap + defter olarak ilerliyoruz
çınarın ilk öğretmeni Allah razı olsun çok iyiydi en çok üzerinde durduğuda matematikti inş zorlanmayacağız bu sene

Evet benim oglanda covid oldugunda almislardi 1 aylikken nefesi kesildi aglamaktan bende o yuzden erteledim iste hep kiyamiyorum ama mecburumda
aynen kuzucum biran önce baktır değerlerine ben gönderdim değerleri doktora polivit kullan dedi vitamin eksikliği çıktı

Ay ben halıları yıkamaya verince bi deneyim diyorum tuvalet eğitimini ama memeyi bile bıraktırırken tutarlı ilerleyemedim😅😅 nasıl olacak bilmiyorum

Dr mu dedi kapanmadı diye

Ahhh bizi şu hamiş halimize yani o döneme ışınlayıverseler de stok yapıp gelsek 😅😅

canım ilk önce memeyi bıraktırmalıyız ikisi bir arada hem çocuk hem bizim için zor olur ve asla acele etme kendini zaten çocuk belli ediyor ben oğlanda biraz acele ettim kendini kapadı kaka yapmıyordu tutuyordu ağlaya ağlaya yapıyordu çok zor süreçlerdi

bizimkininde kapanmadı bıngıldakı tam ya sweetgirlcandy sweetgirlcandy 1mrw 1mrw

Şu an ebebekte ikincisi %50 canım ama mavi paket olmayacak premiumdan çok memnunum. Ben de gece prima bağlıyordum ama bayadır gece de gündüz de goon ile devam hiç sızma olmadı.

Yaaa sen bilirsin ama benim de doğum tarihim 2 haziran. Doktor oğlum için istersen o tarihte yapalım demişti ben istemedim 6 haziran oldu. Ne biliyim ayrı günlerimiz olsun istedim. Benim eşimin abisinin kızıyla aynı gün adamın 18 yıldır doğum günü kutlanmıyormuş😂😂
ay kuzum buna çok güldüm ya çok doğru karar vermişsin benim oğlumla da aramda 5 gün var
13 ekim oğlum 18 ekim ben aynı gün olsa koca oyuncak tren alıp ikiniz beraber oynarsınız artık da diyebilirdi :KK70:
mervoş sen boşver farklı bir tarih seç :KK70: aynı burcuz diye böbürleniyor bende sende öyle yaparsın hehehe
1mrw 1mrw

canım ilk önce memeyi bıraktırmalıyız ikisi bir arada hem çocuk hem bizim için zor olur ve asla acele etme kendini zaten çocuk belli ediyor ben oğlanda biraz acele ettim kendini kapadı kaka yapmıyordu tutuyordu ağlaya ağlaya yapıyordu çok zor süreçlerdi

bizimkininde kapanmadı bıngıldakı tam ya sweetgirlcandy sweetgirlcandy 1mrw 1mrw
Of hepsi gözümde büyüyor :confused:

aynen kuzucum biran önce baktır değerlerine ben gönderdim değerleri doktora polivit kullan dedi vitamin eksikliği çıktı
Burda küçük bir savas cikti ama hallettim 😅

Eklentiler

• 20230929_115223.jpg
    20230929_115223.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 29

DOktora sordum simdi 2 yasa kadar normal dedi kuzu

ay kuzum buna çok güldüm ya çok doğru karar vermişsin benim oğlumla da aramda 5 gün var
13 ekim oğlum 18 ekim ben aynı gün olsa koca oyuncak tren alıp ikiniz beraber oynarsınız artık da diyebilirdi :KK70:
mervoş sen boşver farklı bir tarih seç :KK70: aynı burcuz diye böbürleniyor bende sende öyle yaparsın hehehe
1mrw 1mrw
BAKALIM KUZU DUSUNCEM BIRAZ

vallahi bu aralar memede uyuyor benim ayağıma gelmiyor kocada uyutmaktan bıktı :KK70:
Memeyi biraktirirken sana bi yontem soyleyecem,hiç memeyi tanimamiş gibi birakacak güneş.
Ben 2 bucuk yasindayken her yontemi denedim sildi yine emdi.asla birakmiyodu,ee akillanmisti artik büyümuştu.sonra sabir taşi diye bişey varmiş,aktardan aldim sürdüm,biçak gibi kesildi emme isteği.asla bi daha istemedi.tabi ilk hafta cok sinirli oldu onu geçiyorum:)sana tavsiyem 2 yasini gecirmeden biraktir,cocugun psikolojisine de yazık

X