2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim oğlan 2 gecedir inanilmaz fazla kalkiyo.surekli emmek istiyo.tok oldugunu biliyorum,gazi felanda yok.azı dişinin bir ucu hafiften gozukmeye başlamiş acaba onunla alakali mi bilmiyorum.gece resmen uyumadan sabahta kizimin okulu başladi onu goturduk.şimdi minik oglan saatlerdir uyuyo ben perişan tabi:)
Ahsen son dişleri çıkarırken öyleydi gece ağlayıp ağlayıp kalkıyordu sürekli

Eyvah yaa beni çok korkutuyor azı dişleri. Zaten sürekli uyanıyor daha yeni yeni 2 saat falan uyumaya başladı arada. Bir de ben işe başlıyorum pazartesi günü 🥲 evde olmak iyiydi öğlen uykusunda yatıyordum ben de
Ben başta dişten olduğunu anlamamıştım çıkınca dedim bu yüzden kalkıyormuş demek ki diye. Ama bizim uzun sürmedi 2 gün falan öyle olmuştu uyanmaları. İnşallah kolay geçirirsiniz

Canım bizde bir aydır yürüyoruz ama günde kaç kez düşüp bir yerlerini çarpıyor artık saymayı bıraktım. Bence çok normal zamanla daha iyi olacaktır 😇
Insallah kuzum ya valla onun cani yandikca bende uzuluyoru.

Nerdesiniz diyip günlerce ortadan kaybolmusum 🤣
Ben stresliyim ev sahibi çıkın dedi ev arıyorum her şey gözümde büyüyor 🥺 sen naptın kuzucuk nasıl
Ay allah kolaylik versin sen daha yeni tasinmamismiydin nolduki birden cikin dedi
Yarın vefat eden dayımin kuranı var bugün ev işlerine saldırdım 🥹
Allah rahmet eylesin, misarif zor ya, neyse ben yazana kadar gecmis gitmis zaten

Emin misiniz kendi oturacağina? Belki de daha yuksek fiyattan kiraya verecek.eger soz otursaniz orda 5 yil boyunca fahiş artiş yapamayacak.kanunlar böyle.ama yeni birine verirse yapabilir.
Evet kendi gelecek uzman kendisi istifa etmiş göstermiş eşime. Buraya geliyormuş. Eşim teklif etmiş zaten fiyatı artıralım diye de kendim gelcem demiş

Cano dişten olmayabilir de. Şu an bi salgın var 3 gün süren ateş. Kan idrar temiz çıkıyor çocuklarda ama ateş sürüyor 3 gün. Ama sizin 38 i geçmiyorsa dişten olabilir. Bizim dişte hiç ateş olmadı. Patlayınca rahatlar muhtemelen. Azılar az az çıkıyor 4 ucu yavaş yavaş sırayla geliyor
Valla canım hem azılar geliyor hem de grip olmuş doktora gittik dün tekrar grip dedi. Ateş geçti Bgn de sesi gitti öksürük de başladı maalesef. İyice ilerlemeden antibiyotiğe başladık bgn. Şu antibiyotik böyle hastalıkta çok iyi geliyor ama ben de vicdan yapıyorum ☹️ gece 10 dkda bir uyanıyor ve çok kötü öksürük tutuyor ciğerden gibi 🥺

Valla canım hem azılar geliyor hem de grip olmuş doktora gittik dün tekrar grip dedi. Ateş geçti Bgn de sesi gitti öksürük de başladı maalesef. İyice ilerlemeden antibiyotiğe başladık bgn. Şu antibiyotik böyle hastalıkta çok iyi geliyor ama ben de vicdan yapıyorum ☹️ gece 10 dkda bir uyanıyor ve çok kötü öksürük tutuyor ciğerden gibi 🥺
Ay yavrum ya öksürük de kötü biz zorlanıyoruz da😕

X